Lista ocen Lexus IS II (47) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SLNCL
Sedan 220d 177KM 130kW
Jak na razie nie ma sie czego czepic. Wszystko dpracowane, intuicyjne i dobrze dzialajace. Jedyne co jest troszke irytujace, to brak wykrywalnosci kluczyka gdy znajduje sie on w kieszeni razem z telefonem. To moze byc spowodowane zakloceniami emiscja fal elektromagnetycznych z dwoch zrodel, jednak fakt jest faktem. A propos: dlatego przy zakupie auta agencji zawsze doradzaja zeby kluczyki trzymac w schowku na butelke.
~bartoszgoscimski
Sedan 250 208KM 153kW
- zapiekający się ręczny, ale kto tego używa - ponoć przepalające się żarniki ksenonów, ale przeprowadziłem pełną regenerację przednich lamp u wybitnego speca i nie powinno być żadnych problemów, dodatkowo estetyka rewelacyjnie poprawiona, wyglądają jak nowe.
~Biszkopt
Sedan 220d 177KM 130kW
Bardzo znośne ceny a popsuły się dwie rzeczy przez rok i 30k km. Kiedyś sprawdziłem, że na samochód przez rok wydałem około 1300 PLN a w tym amory za 680 PLN. Uważam, ze to bardzo mało.
~Mario
Sedan 220d 177KM 130kW
dymi przy rozgrzaniu silnika 25% gorzej niż Syrena przez ca 5 min, później przestaje. ASO bezradne, choć najpierw twierdzili, że nie ma takiego problemu i wmawiali, że nie mogą tego stwierdzić
~michauuu
Sedan 250 208KM 153kW
zdarzyło się że coś skrzypiało - część problemów rozwiązałem sam wciskając kawałek plastiku pomiędzy skrzypiące elementy, w jednym pomogło ASO - o dziwo, za friko.
~Waldi
Sedan 220d 177KM 130kW
Drobna nieszczelność reflektora (parował), drgające lusterko wewnętrzne, zapieczone śruby filtra paliwa (problem z wymianą), pękło mocowanie mieszka lewarka skrzyni biegów.
~igorb@satland.com.pl
Sedan F 423KM 311kW
W tym samochodzie czuć , że jest solidnie zrobiony , tak jak w subaru było czuć ,że urodziło się na bezdrożach . Zero problemów z LEXUSEM
~ARTUR.P.
Sedan 250 208KM 153kW
Trzeszczy fotel pasazera...doprowadza mnie to, do szewskiej pasji, bo nie moge znalezc zrodla. Poza tym...NIC!
~BP
Sedan 350 310KM 228kW
Lubią "stanąć" zaciski. Uszkodzony przepływomierz (raczej nietypowa usterka dla tego modelu)
~Karol
Sedan 220d 177KM 130kW
poza uszczelka silnika to egr sie zapchal i lewe swiatlo sie nie reguluje. poz tym bez wad