Lista ocen Lexus IS II (63) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartoszgoscimski
Sedan 250 208KM 153kW
Przy wzroście 185 cm nie narzekam na przestrzeń z przodu dzięki w pełni regulowanych ustawieniach fotela i kierownicy. Pasażerowie na bocznym fotelu również. Jeśli chodzi o tył to za mną zmieszczą się tylko niższe osoby, ale raczej auto "2+2", wysocy pasażerowie na tylnej kanapie będą mieli niewygodnie. Choć ostatnio pojechaliśmy 370 km na Roztocze w konfiguracji trójka dorosłych i dwoje dzieci w fotelikach plus bagaży napchane jak w cygańskim...
~Michał
Sedan 250 208KM 153kW
Trzeba powiedzieć, że nie jest to samochód przestronny i zapewne, jak ktoś lubi dużo przestrzeni powinien poszukać alternatywy, niemniej ja się świetnie odnajduję w jego zwartym eleganckim, a jednak sportowym wnętrzu. Faktem natomiast jest, że zazwyczaj podrózuję sam, ewentualnie z narzeczoną, a kiedy już zabieramy pasażerówn na tylnej kanapie musimy przesuwać fotele do przodu, by z tyłu było w miarę wygodnie... A nie jestem wysoim facetem...
~ketrab537
Sedan 250 208KM 153kW
186cm wzrostu i 110kg - chłop dużej postury, nie mam problemu z miejscem jest go wystarczająco i trochę więcej pasażer również będzie mógł komfortowo podróżować, zazwyczaj sam podróżuje bądź we dwójkę więc dałbym 5 gwiazdek ale daję realną ocenę ze względu że z tyłu jest mało miejsca nie mówiąc o tym że ze kierowcą go po prostu nie ma. Ale kupując to auto byłem tego w pełni świadom więc jako że jestem kierowcą nie mam powodu do narzekań.
~Steiv
Sedan 250 208KM 153kW
Mało miejsca z tyłu. Auto jest małe można przywalić głową w podsufitkę. Z drugiej strony pozycja za kierownicą świetna. Nogi się nie męczą, podparcie odcinka lędźwiowego w pełni regulowane. Żeby uświadomić jak mały to samochód, można dotknąć szyby czołowej nie odrywając pleców od oparcia. Miejsce na telefon IMO w otwartej popielniczce super się trzyma i pasuje jak na wymiar. Schowki super rozłożone.
~Michal
Sedan 220d 177KM 130kW
Widzialem mnostwo opinii ludzi narzekajacych na mala ilosc miejsca tylu. Fakt - nie jest to superb ani mondeo ale jesli nie masz 200cm wzrostu to nie bedziesz miec szczegolnego dyskomfortu. Moze to taka maniera, ze trzeba na cos ponarzekac. U mnie z tylu nikt nie narzekal. 4 pasazerow pojedzie w komfortowych warunkach. 5 pod znakiem zapytania z uwagi na ograniczona ilosc miejsca na nogi posrodku.
~Mehl
Sedan 250 208KM 153kW
Auto raczej dla dwóch osób. Bardzo mała ilość miejsca na nogi z tyłu. Z przodu osoby powyżej 180 cm wzrostu będą miały problem żeby wogóle zmieścić się we wnętrzu, nie mówiąc już o komforcie. Bagażnik niewielki do tego bez możliwości złożenia oparć tylnych foteli, ale z lukiem do przewozu nart.
~MyszuF
Sedan 250 208KM 153kW
Ososbiscie na moj wzrost (okolo 176cm) idealnie wszystko pod reka mega wygodnie.. wsyzstko mozna wyregulowac... tak samo dla mojej zony.. natomiast z tylu miejsca nie jest zbyt wiele... jest ok ale tak idealnie dla 2+1 ew. 2+2dzieci. Po zapakowaniu 5 "chlopa" bedzie ciasno...
~czarek
Sedan 220d 177KM 130kW
Auto nie jest duże ale z dopasowaną ilością miejsca dla czterech osób.W piątkę słabo ale są modele z klasy wyżej np GS.Dobrze wyciszone z dobrym klimatem powoduje że wszyscy na pokładzie mają odczucie jazdy klasą wyrzej.Duża ilość schowków półeczek uchwytów powoduje pożądek w pojeżdzie i nie rozprasza uwagi.
~Sep11
Sedan 220d 177KM 130kW
Przy wzroście 186 za mały samochód. Głową dotykam podsufitki ( wyprostowany fotel, samochód z sztberdachem ). Rozbiłem lexusa i nie kupię drugiego bo jest za mały. Mogę zapewnić że jest auto posiada świetne zabezpieczenia(pakiet bezpieczeństwo). Samochód został skasowany
~Siwy
Sedan 250 208KM 153kW
Ja mam 182 cm wzrostu i jak dla mnie miejsca nie brakuje, osobom ze wzrostem w okolicy 190 cm może być już ciasno a i z tyłu wtedy już tylko dzieci będą mogły siedzieć. Aha no i tunel tylni sugeruje żeby w piątkę jeździć tylko sporadycznie