Lista ocen Lexus IS II Sedan (29) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SLNCL
Sedan 220d 177KM 130kW
Nie doswiaczylem zadnych, poza wyciekiem z miski olejowej (co zostalo naprawione w ramach usuwania usterech gwarancyjnych). Praktycznie, lac paliwo, zmieniac olej, serwisowac i cieszyc sie jazda. Byc moze po dluzszym uzytkowaniu cos wyjdzie, ale w salonie jest opcja do przedluzenia gwarancji do 140tys mil (czyli 224tys km) a to o czyms swiadczy.
~aiap7wlc@vp.pl
Sedan 220d 177KM 130kW
po 30000 km na 6 biegu przy 120 km/h nieznacznie wyje wał napedowy , przechodzi przy 140 km/h !!!? ciekawe co powiedza w serwisie ? szybko zużywaja sie klocki i tarcze , no ale przy mojej jeżdzie i ekologii lexusa ( brak azbestu ) w klockach
~Steiv
Sedan 250 208KM 153kW
Jeżeli nie nalejecie Diesla do baku, co mi się udało zrobić to nigdy nie wylądujecie na serwisie w sposób nieplanowany. Pompa wody niby lubi paść ale mi się nie zdarzyło.
~igorb@satland.com.pl
Sedan F 423KM 311kW
Myślę że dlatego właśnie nie ma tu turbo , żebyśmy nie musieli się martwić co się właśnie zepsuje. Ten silnik jest niezniszczalny w połączeniu z tą skrzynią i to jest wielki plus.
~aiap7wlc@vp.pl
Sedan 220d 177KM 130kW
przy 45.000 km filtr czasteczek stałych wraz z jakims czujnikiem , po 75.000 km wymiana pompy cieczy chłodzacej . profilaktycznie wymieniono synchronizator 6 biegu .
~vito1995@wp.pl
Sedan 250 208KM 153kW
tylna klapa do lakierowania w ramach gwarancji- rant klapy uderzal w zderzak i na rogach wytarl sie lakier. w aucie tej klasy jest to niedopuszczalne
~Michal
Sedan 220d 177KM 130kW
Brak pwoaznych usterek przy 90tys. Serwisowane wczesniej w ASO bez konkretnych napraw.
~Damian
Sedan 250 208KM 153kW
Jak wyzej- a co to? - kiedys zapsula mi sie pralka w domu a tak to zadnych usterek wiecej nie pamietam :)
~PODPIS
Sedan 220d 177KM 130kW
TRAGICZNA SKRZYNIA....TLUCZE SIE .NIEDOKLADNA ZMIANA BIEGOW .ZLE ZESTOPNOWANA ..GLOSNA
Dziennik kosztów dla Lexus IS II Sedan
8,9
11,9
~Marcin_KRK
Sedan 220d 177KM 130kW
Zbyt mały dystans przejechany aby coś się zepsuło i liczę, że się nie zepsuje bo to w końcu Lexus
Lexus IS II Sedan