Lista ocen Lexus IS II Sedan (44) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~igorb@satland.com.pl
Sedan F 423KM 311kW
Tu też słabo. Wentylacja chodzi za głośno , Nie używam funkcji AUTO dla klimy bo bez końca słychać szum powietrza. Ogrzewanie działa dobrze klima troszkę lepiej , ale ogólnie to przestarzały system który japońce usilnie pchają, tak jak pchają ten sztumski zegarek w każdym swoim modelu. Samochód za 350tyś a zegarek za 1$ dolara, trochę pomyłka
~Steiv
Sedan 250 208KM 153kW
Świetna klimatyzacja dwustrefowa. Auto nie paruje nawet bez włączonej klimy. Nie śmierdzi nie grzeje nadmiernie i nie męczy na co dzień. Fotele podgrzewane i wentylowane to chyba największy plus tego modelu. Grzanie z tyłu trochę po macoszemu zimą bardzo zimno.
~ketrab537
Sedan 250 208KM 153kW
Mocny plus za cichą prace nawet na najwyższej mocy nawiewu. Wentylowane fotele też robią dobrą robotę aż przyjemnie wracać w korku poza tym chłodzi i grzeje więc nic dodać nic ująć. Ogrzewanie postojowe będę miał okazje wypróbować dopiero w zimie.
~Biszkopt
Sedan 220d 177KM 130kW
Tutaj również maksymalna ocena, wszystko w automacie, szybko się nagrzewał i chłodził. Nic więcej do dodania. Nie wiem czy tutaj powinienem o tym pisać, ale fotele były grzane i wentylowane - za to bardzo duży plus.
~gtszudi
Sedan 250 208KM 153kW
bardzo wydajny uklad klimatyzacji , sama wentylacja super , podczas jazdy z predkoscia 130 km/h niekonieczne jest wlaczanie wiatraka , gdyz sam ped powietrza napedza ruch powietrza w kabinie.
~Hubert
Sedan 220d 177KM 130kW
Klimatyzacja znakomita, natomiast zimą trzeba trochę poczekać by było ciepło w środku. Niestety jest to zasługa beznadziejnego silnika diesla. W wersji benzynowej jest o wiele lepiej pod tym względem.
~ARTUR.P.
Sedan 250 208KM 153kW
Dlugo myslalem i do niczego nie moge sie przyczepic. Wentylacja foteli to nie gadzet lecz na prawde super rozwiazanie. Wiadomo, wysokie temperatury w niektorych miejscach nie sluza mezczyznom...
~Michał557
Sedan 250 208KM 153kW
Naiewy działają OK, a zwłaszcza jestem zadowolony z klimatyzowanych siedzeń, jedyne co mi sie nie podoba to sugerowane komplacje nawiewów typu \"szyba,nogi\". Wolał bym sam o tym decydować.
~Waldi
Sedan 220d 177KM 130kW
Tutaj bez zarzutów. Mam wersję z dodatkową nagrzewnicą spalinową więc Auto szybko się nagrzewa. Klimatyzacja również bez zastrzeżeń, acz wymaga odgrzybiania raz do roku.
Dziennik kosztów dla Lexus IS II Sedan
8,9
11,9
~Michał
Sedan 250 208KM 153kW
Klimatyzacja jest bardzo wydajna, wentylacja kabiny także. Czasami zimą mam wrażenie, że auto ma problem z utrzymaniem jednej zadanej temperatury, ale to może subiektywne odczucie.
Lexus IS II Sedan