Lista ocen Lexus IS III (18) - Karoseria

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kierowca
Sedan Facelifting 300h 223KM 164kW
Lakier dość odporny na zarysowania, Zresztą można zapisać się do Lexus Club Smart Plus i wtedy Panowie usuwają wszystkie zarysowania, wgniotki czy uszkodzenia 18 calowych obręczy kół za darmo bez limitów ilości zgłoszeń. Pakiet na 3 lata kosztował mnie coś około 3000 zł. Auto o ile mi wiadomo ocynkowane a maska przednia wykonana z aluminium.
~Adam
Sedan 300h 223KM 164kW
Kwestia gustu, jak dla mnie najładniejszy sedan w tej klasie. Pięknie poprowadzona linia boczna, wcinające się w tylne błotniki światła, przednie lampy do jazdy dziennej dodają zadziornego charakteru. Auto eleganckie i sportowe zarazem.
~Adam
Sedan 300h 223KM 164kW
Wygląd - rzecz gustu, jak dla mnie bardzo ładny, elegancki sedan ze sportowym zacięciem. Co do jakości - cieńki lakier, trzeba uważać; korozji brak. Spasowanie elementów na najwyższym poziomie.
~TG
Sedan Facelifting 200t 245KM 180kW
Świetny lakier. A jak będzie dalej zobaczymy. Jak ktoś dużo jeździ autostradami, to zdecydowanie rekomenduje okleić przód auta bezbarwną folią ochronną, bo inaczej szybko pojawią się odpryski.
~Gregor
Sedan 200t 245KM 180kW
Bardzo ładna, miłą dla oka. Lakier jak w japończykach, ceramika jest koniecznością a i tak nie uchronicie się od mikro odprysków na trasie.
~Marek
Sedan 200t 245KM 180kW
Bardzo ładny design i jakość. Napewno nie ginie na parkingu pośród popularnych aut z grupy VAG itd.
~Wojtek
Sedan 250 207KM 152kW
Ładne auto :) Sztywność mogłaby być lepsza, bo na bardzo nierównej drodze plastiki trzeszczą.
~ZSZ
Sedan 200t 245KM 180kW
Ładna, zgrabna. Długo szukałem czegoś oryginalnego po Citroenie C6 i właśnie ta sylwetka mi podpasowała.
~Piotr
Sedan Facelifting 200t 245KM 180kW
sylwetka bezkonkurencyjna, jeśli chodzi o jakość karoserii - zobaczymy po kilku latach

Usterki Lexus IS III

Lexus IS III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Robert
Sedan 250 207KM 152kW
jak dla mnie jest to najładniejsze auto w tym przedziale wielkościowym i cenowym