Lista ocen Lexus IS III (25)

~TG
Sedan Facelifting 200t 245KM 180kW
Panowie kapelusze z głów. Auto jest bardzo komfortowe i z osiągami. W cenie promocyjnej absolutnie bezkonkurencyjne. Odwiedziłem wiele salonów różnych marek (m.in. Mercedesa) a Lexus był ostatni w kolejce. Gdy się nim przejechałem nie chciałem innego. To była przepaść. To jest auto, które ma to coś. Zauroczył mnie bardzo cichy napęd, płynna i cicha skrzynia. Mimo iż benzyniak, to prowadzi się jak elektryk. Jazda tym samochodem naprawdę...
2,9
~Zawiedziony
Sedan 200t 245KM 180kW
Najlepszy przykład dla powiedzenia "Przerost formy nad treścią" ROZCZAROWANIE - slogan 'ultranowoczesny' jest dalekie od prawdy Jeszcze nigdy nie chciałem zmienić auta tak szybko jak po przesiadce do tego samochodu Przepłacony prawie dwa razy, niepraktyczny, ciasny i mało komfortowy a do tego pali jak smok a nie przekłada się to na osiągi. Po przejechaniu ponad 600 km cieszyłem się, że już koniec ponieważ nogi i plecy dawały mi znać :|
3,5
~Lolek i Bolek
Sedan 200t 245KM 180kW
Wersja F-Sport. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to jak dla mnie jest ładny. Choć nie wiem po co jest tak nisko przedni zderzak (poobijany już nie raz od krawężników) - nie jest to super szybkie auto aby uzasadniało taki zderzak. Projektanci tworząc taką linię auta zabrali przestrzeń ze środka (długa maska i zwężenie pod linią bocznych szyb) przez co w środku jest tak ciasno jak w puszce ze szprotkami. Na co dzień auto rozczarowuje i miejscami...
~ZSZ
Sedan 200t 245KM 180kW
Auto miało być odmianą od wieloletniej jazdy hydropneumatycznymi Citroenami i chyba spełniło moje oczekiwanie, w dużej mierze w temacie bezawaryjność. Generalnie jest miłą odmianą, niemniej w kilku sprawach nieco mnie rozczarowało.
~Gregor
Sedan 200t 245KM 180kW
IS 200t to dobry samochód. Bardzo przyjemne zawieszenie, w klasie D Premium ma najwięcej miejsca na tylnej kanapie. Dobre materiały we wnętrzu. Do silnika turbodoładowanego trzeba się przyzwyczaić i nauczyć to obsługiwać, dynamiczna jednostka z hydrokinetyczną skrzynią biegów wymaga wyuczenia kilku nawyków. IS z tym silnikiem jest dobry na trasę, w mieście trochę zbyt dużo pali.
~Geira
Sedan 200t 245KM 180kW
Miałem w życiu wiele samochodów. Wszystkie nowe, odbierane z salonów, w tym kilka klasy średniej (Laguna, Mondeo, Citroen C5, Passat). Żadne z poprzednich aut nie zrobiło na mnie tak piorunującego wrażenia jak IS 200T. To bardzo szybki samochód, genialnie się prowadzący i nieprawdopodobnie cichy. Czuję się w nim jak w klubie wysokiej klasy. Super wygodne siedzenia i otulające mnie wnętrze tworzą bardzo przyjazną atmosferę. Nie ma tu zbędnych...
~K
Sedan 200t 245KM 180kW
Świetny samochód, zakochałem się w nim w zasadzie od pierwszego wejrzenia i juz mi tak zostało :)
4,1
~Piotr
Sedan Facelifting 200t 245KM 180kW
super auto klasy D premium za niewygórowaną cenę promocyjną około 140 tys elegance+sense + dopłata za lakier
4,1
~Marek
Sedan 200t 245KM 180kW
Nietuzinkowe, piękne auto, które niestety nie grzeszy nowoczesnością. Chodzi mi głównie o multimedia.
Dziennik kosztów dla Lexus IS III
8,7
~Konrad
Sedan Facelifting 200t 245KM 180kW
Mocny silnik, świetne wyciszenie. Kupiłem samochód jako używany z przebiegiem ok 29 tys km. Obecnie przejechałem nim ok 6 tys km.