Lista ocen Lexus IS III Sedan Facelifting (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan Facelifting 200t 245KM 180kW
przód zdecydowanie dla kierowcy: ciasno i sportowo, z tyłu ok, jeśli chodzi o przełączniki to zdecydowanie jestem za systemem niemieckim: wszystkie opcje na cyfrowym "przycisku" funkcyjnym na kierownicy i operowanie rolkami na kierownicy, tutaj jest trochę za dużo przycisków manualnych, pokrętło sterujące ok, strefa środkowa mało funkcjonalna w por do niemców, miejsce na kubek w praktyce nieprzydatne, dojście do sterowania fotelem kierowcy...
~Kierowca
Sedan Facelifting 300h 223KM 164kW
Jest to jedno z tych aut, które tak jak mercedes potrafi stworzyć przestrzeń dla kierowcy dostosowaną niczym dobrze uszyty garnitur przez włoskiego krawca. Wszystko jest w zasięgu ręki, miejsca na podłokietniku jak i boczki drzwi niezwykle miękkie i wygodne przy opieraniu łokci, Kierownica regulowana we wszystkich płaszczyznach tak samo jak i fotel kierowcy pozwalają na wygodne ustawienie pozycji dla kierowcy oraz zapisanie ustawień w pamięci.
~Konrad
Sedan Facelifting 200t 245KM 180kW
Jestem anty-fanem sterowania przez ekran dotykowy. Tutaj jest joystick do którego łatwo jest się przyzwyczaić. Do wszystkiego są przyciski. Polecam elektrycznie sterowane siedziska z pamięcią. Dopasowanie do kierowcy łącznie z kierownicą przy zapięciu pasów jest niesamowite. :)
~TG
Sedan Facelifting 200t 245KM 180kW
Wystarczająca. Jest oczywiście parę drobiazgów, które można by dopracować, ale da się bez nich żyć. Przydałby sie np. działający mirrorlink dzięki czemu można by włączać nawigację Google na wyświetlaczu. System multimedialny mógłby działać też nieco szybciej.
~Karol
Sedan Facelifting 200t 245KM 180kW
Nie mam uwag, choć wnętrze albo się lubi albo nie, chyba nie ma czegoś pomiędzy. Mi osobiście widok wieży stereo z lat 90 nie przeszkadza A nawet jest plusem. Wolę to niż tablet 20 cali
~Krzysiek W
Wszystko na swoim miejscu