Ocena kierowcy - Lexus IS III Sedan Facelifting

Krzysiek W, 3 lata temu
Silnik 200t 245KM 180kW
Rok produkcji 2018
Lexus IS III Sedan Facelifting 200t 245KM 180kW 2016-2020 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Wygodne ale bardzo dobrze zestrojone - samochód prowadzi się jak po sznurku
Karoseria : Wygląd który sprawia że odchodząc pd niego jeszcze się obrócisz by spojrzeć, lakier granatowy z perłami fioletowymi które mienią się nieziemsko
Układ hamulcowy : Klocki hamulcowe przód które co 20 tys są do wymiany jak w zegarku
Samochód genialny w swojej prostocie. Bez ekranów, rozbudowanych elektronicznych nowinek ale warunki jezdne najlepsze w swojej klasie i ta jakość i dbałość o detale...
Jak na tą moc demonem prędkości nie jest ale komfort na wysokim poziomie - frajdę też może dać - problematyczna jest spora turbo dziura którą trudno wyczuć w niektórych momentach oraz niewyłączalne "nianie"
Płynna szybka i dopasowująca się do stylu jazdy, niskie obroty przy prędkościach autostradowych
Najlepsze co jest w tym aucie, bez porównania do konkurencji jak również do przedliftowej wersji.
Piękna linia -rzuca się w oczy
Jest całkiem ok
Wszystko na swoim miejscu
Wystarczająco miejsca dla 1,9m człeka z fotelikiem z bazą za siedzeniem kierowcy. Wnętrze sympatycznie otula
Nie są to samochody tanie w utrzymaniu. Na 39 tys km po raz drugi zleciały przednie klocki a nie jestem osobą która by je katowała, serwis Lexusa drogi
Długo się zastanawiałem nad zakupem samochodu i nie brałem w ogóle Lexusa pod uwagę po jeździe mercedesem(3 jazdy próbne c klasą i 2 eklasą) audi, BMW, fordem vignale cały czas czegoś brakowało. Za namową kolegi pojechałem w piątek na jazdę próbną do salonu w Krakowie i w poniedziałek już przelałem zaliczkę
Przy 12000km siadł zawór regulujący turbiny
Brak