Lista ocen Lexus IS III Sedan (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~StaryKaszub
Sedan 250 207KM 152kW
Na początku system Bluetooth długo synchronizował się z moim telefonem, a system audio długo skanował USB w poszukiwaniu plików audio. Po telefonie do sprzedawcy dowiedziałem się, że jest uaktualnienie oprogramowania, które usunęło wszystkie początkowe niedogodności.
~Dj
Sedan 250 207KM 152kW
Jest to moje 8 me nowe auto z salonu i każde już na początku dawało o sobie znać w IS250 nie mam uwag , jedynie jestem przekonany ze rozwalenie przedniego zderzaka o nasze chore krawężniki na parkingach to tylko kwestia czasu auto jest z przodu za niskie :(
~Tomek
Sedan 250 207KM 152kW
Usterkę bluetootha zaliczam do drobnych . Z uwagi na fakt, iż wystąpiła ona w nowym aucie i serwis do dnia dzisiejszego nie usunął jej w 100 proc. uważam iż moja ocena musi zostać odpowiednio obniżona.
~Arek
Sedan 300h 223KM 164kW
Auto nie stanęło mi nigdy, jeździło ale zrobiłem tylko 41 tys km. Cieszę się, że sprzedałem to auto. Wibracje nie spowodowały szkody ale kto wie co odpadnie przy 100 tys km?
~Koks
Sedan 300h 223KM 164kW
Myślę ,że będzie ok. reklamują ,że nie ma turbiny i wielu innych psujących się rzeczy jednak czy silnik elektryczny,baterie itd. są bezawaryjne w 100% jak twierdzą? to się okaże.
~etomee
Sedan 250 207KM 152kW
Podobno silnik i skrzynia to już kilka lat produkcji więc skoro nie są "nowoczesne" to powinny odwdzięczyć się niezawodnością :) Zobaczymy...
~cezlejko
Sedan 200t 245KM 180kW
Bez zastrzeżeń :) Jak wiadomo Lexusy i Toyoty naj mniej awaryjne , i dobrze trzymają cenę.
~K
Sedan 200t 245KM 180kW
Póki co nic się nie dzieje. To jeszcze za krótko żeby oceniać.
~Adam
Sedan 300h 223KM 164kW
Brak jakichkolwiek usterek, drobiazgów, itd.
Dziennik kosztów dla Lexus IS III Sedan
10,3