Lista ocen Lexus IS III Sedan (22) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zawiedziony
Sedan 200t 245KM 180kW
Niby ma Full LED ale czegoś zabrakło - świateł skrętnych i o dynamicznej wiązce. Automatycznych długich na szczęście nie mam. Jest to system tak samo beznadziejny jak auto stop-start. Jedzie się tyłkiem po ziemi więc poziom widoczności jest bardzo mały. Lusterka trochę małe ale da się przyzwyczaić. Poczucie bezpieczeństwa jest małe. Kiedyś na światłach zatrzymała się obok jakaś terenówka i zrobiło mi się słabo jak zobaczyłem, że na...
~Mariusz
Sedan 300h 223KM 164kW
Wersja którą posiadam nie jest wyposażona w kamerę cofania oraz nie indeksują się lusterka z biegiem wstecznym. Ratunkiem są czujniki asystenta cofania. Widoczność do przodu i na boki bdb. Ewentualnym zainteresowanym rekomenduję zakup samochodu z zainstalowaną kamerą cofania. Podczas parkowania przodem trzeba pamiętać o krawężnikach, prześwit 8 cm nie pozwala dojechać praktycznie do żadnego krawężnika.
~Piotr Janusz Ś
Sedan 300h 223KM 164kW
Do przodu doskonale, na boki dobrze, natomiast do tyłu przez szybko opadającą linię dachu widoczność jest przeciętna. Rozwiązanie połowiczne to kamera cofania. W nocy światła cofania oświetlają drogę słabo, aby nie powiedzieć beznadziejnie. W modelu CT 200h było podobnie i nie pomogą na to nawet duże lusterka wsteczne
~Lolek i Bolek
Sedan 200t 245KM 180kW
Ogólnie jest dobrze z plusem. Ale lusterka są moim zdaniem trochę za małe. Mimo, że są indeksowane przy cofaniu (do tego kamera) to ja nie widzę dobrze jak cofam i parkuję krzywo i wnerwia mnie to strasznie. Lusterka powinny bardziej opadać przy cofaniu albo niech będzie kamera 360 i będzie spokój.
~K
Sedan 200t 245KM 180kW
Bardzo dobra, chociaż bardzo duża w tym zasługa czujników parkowania i kamery cofania, bez nich pewnie nie byłoby najlepiej z uwagi na małą szybę z tyłu oraz to, że to sedan :). Duży plus za duże lusterka, dzięki temu nie ma martwej strefy (choć to pewnie zależy od wzrostu, ułożenia fotela itp.)
~Dj
Sedan 250 207KM 152kW
Trzeba uwazac na ustawienie fotela pasazera przod bo zaslania okno i mozna nadziać sie ale generalnie ok, w mojej wersji dodatkowo jest kamera cofania i jest super ale z przodu by się też przydała bo ciężko wyczuć czy juz walnelismy w kraweznik niskim spojlerem .
~Gregor
Sedan 200t 245KM 180kW
Lepiej niż się spodziewałem. Tył samochodu jest bardzo łatwo wyczuwalny, duże lusterka dobrze skonstruowane słupki A. Bardziej niż OK. Zaznaczam jest przyzwyczajony do niskich samochodów, a Lexus wiedzie prym w tej kwestii.
~Tomek
Sedan 250 207KM 152kW
Widoczność w aucie jest bardzo dobra, lusterka dobrze wyprofilowane i wszystko w nich widać. Szyba nie paruje gdy jest wilgotno, przy odpowiednio ustawionych nawiewach. Trudno przyczepić się do czegokolwiek w tym aspekcie.
~Arek
Sedan 300h 223KM 164kW
Komfort w środku jest dobry, dobrze się siedzi. Konsola środkowa nieco zbyt rozbudowana. Fajne chłodzenie foteli. Niestety twarde zawieszenie psuje komfort (szczególnie poprzeczne nierówności, garby)
Dziennik kosztów dla Lexus IS III Sedan
10,3
~StaryKaszub
Sedan 250 207KM 152kW
Trochę mi brakuje oglądu sytuacji na drodze z pozycji kierowcy dużej terenówki, ale nie mam zastrzeżeń do widoczności z kabiny Lexusa. Widoczność we wszystkich kierunkach jest dobra.
Lexus IS III Sedan