Lista ocen Lexus NX I SUV Facelifting 300 238KM 175kW 2018-2021 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamilloeus
SUV Facelifting 300 238KM 175kW
Za drogi na wyposażenie które dostajemy w danej wersji, za wiele dodatków trzeba słono dopłacać np. aby mieć nawigację trzeba dokupić cały pakiet za 15 tyś a obsługa tego pakietu multimedialnego jest mało intuicyjna i skomplikowana, czasami w zimne poranki potrafi się zwiesić po uruchomieniu silnika. Dźwięk muzyki z tych kilku więcej głośników to przeciętność. Auto za grubo ponad 200 tyś nie ma żadnych systemów bezpieczeństwa i np. od strony...
~ziomeczek1238
SUV Facelifting 300 238KM 175kW
Może w tańszych wersjach warto się zastanowić nad zakupem, ale kupowanie F sporta za ponad 240 tys. biorąc pod uwagę wady (słabe wyciszenie tyłu, zbyt mały bak) jest w mojej ocenie nieuzasadnione ekonomicznie.
~Jacek
SUV Facelifting 300 238KM 175kW
Wymieniłem wiele rzeczy, ale np. hak elektrycznie wysuwany nie dostępny WSTYD , „marka premium" żaden zagłówek nie ma regulacji - blokady
~kowalski
SUV Facelifting 300 238KM 175kW
koszmarna jakość tapicerki materiałowej , po 2 latach fotel kierowcy wygląda gorzej niż w 12 letnim citroenie
~kowalski
~Marbo
Lexus NX
SUV Facelifting 300 238KM 175kW
Mam wersję Elegance Optimum i w tej cenie niema konkurencji.Jest dostępna z dużym rabatem.Warto skorzystać.
~IK
SUV Facelifting 300 238KM 175kW
nie jest warty tych pieniędzy. Jakość niższa niż w modelu RAV 4.
~JB
SUV Facelifting 300 238KM 175kW
przy cenie wyprzedaży rocznika bardzo dobra relacja
~jjm
SUV Facelifting 300 238KM 175kW
świetny suv premium w dobrej cenie
Lexus NX I SUV Facelifting