Oceny Lexus NX SUV Facelifting 300 238KM 175kW od 2018

Lexus NX SUV Facelifting 300 238KM 175kW od 2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Lexus NX SUV Facelifting 300 238KM 175kW od 2018

~Pawel
Lexus NX
Auto z czerwca 2018, wersja Prestige, krzywo zamontowany wyświetlacz HUD, wyświetla pod kątem, w grudniu zaczęło skrzypieć zawieszenie z lewej strony przy przejeżdżaniu przez progi i na nierównościach, notorycznie blokujący się asystent parkowania, skrzynia biegów czasami sama nie wie jaki bieg ma wrzucić trzeba jej pomagać manetkami, bardzo mało intuicyjna, fatalna obsługa nawigacji i komend głosowych, rozpoznawanie znaków działa tylko w...
~wiatra
Lexus NX
nawigacja - pomyłka, mirrorlink - pomyłka, brak apple carplay - w tym segmencie aż dziwne, że nie ma, tzw.touchpad to chyba myśl technologiczna z poczatku XXw. system komunikacyjny i użycie aplikacji bezsensownie nieintuicyjne... jak na aspirację do marki premium to generalnie klapa :((
~ziomeczek1238
Lexus NX
Opinia o wersji F-sport. Zbyt mały bak i kiepskie wyciszenie tyłu jak dla mnie dyskwalifikują to auto. Z drobnostek to wkurza trochę głośny alarm przy elektrycznym zamykaniu klapy (w nocy budzi siadów), ale za to sama klapa zamyka się cicho. Tragicznie zła nawigacja!
~jjm
Lexus NX
żwawy, komfortowy suv, cichy , dający dużo przyjemności z jazdy, świetnie wykończony wewnątrz dobrymi materiałami, bardzo dobre adaptacyjne reflektory LED, F-Sport
~Marbo
Lexus NX
Samochód godny polecenia.Super wykonany.I ten wygląd.Można go kupić z dużym rabatem.Polecam!!!
~skw_86
Lexus NX
Polecam bardzo funkcjonalne i zgrabne autko. I najważniejsze nie tak pospolite i przeciętne jak niemiecka konkurencja.
~Kamilloeus
Lexus NX
Średnio-dynamiczny, trochę ociężały, jeżdżę tylko na sporcie ( normal i eco to dla mnie porażka ). Spalanie jest zbyt duże - nie schodzi poniżej 12,5 l/100km. (Silnik)
~gg
Lexus NX SUV Facelifting