Lista ocen Lexus RX IV SUV (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Todi
SUV 450h 313KM 230kW
Wymiana siłowników klapy bagażnika w Akci serwisowej. Była jakaś wada o której ja nie wiedziałem. Wezwali wymienili. Podobno partia z 2017 roku miała wadę i nie były szczelne na wilgoć. Co Mnie zaskoczyło w lexusach to jakość elektryki. Nie ma kompletnie żadnych problemów ani w zimie ani wilgoci ani słońcu: samochód stoi pod chmurką. Żona mnie wygoniła z garażu
~marslo
SUV 450h 313KM 230kW
Zawsze zima po kilku latach użytkowania ( 3-4 lata ) nieco skrzypia plastikowe elementy w kabinie. Kiedy robi się cieplej i materialy minimalnie się rozszerzają skrzypienie mija.
~Krzysztof
SUV 300t 238KM 175kW
Za krótko mam to auto. Ale kierowcy którzy dostarczyli mi je powiedzieli abym nie korzystał z myjni automatycznych bo auto ma słaby lakier który łatwo zarysować.
~Andrzej Lisowski
SUV 450h 313KM 230kW
DO INNYCH MAREK TO KOSMOS-JEST TO MOJ 5 LEXUS -JAK LEXUS MA 200TYS TO AUTA Z NIEMIEC WYJEŻDŻAJA Z SALONU JAK LEXUS OSIĄGA 500TYS TO NIEMIECKA KONKURENCJA PODSTAWIA 3 AUTO.
~Darek
SUV 300t 238KM 175kW
uszczelka drzwi - objęta gwarancją , wymieniona na miejscu od ręki bez czekania, chyba jedno z nielicznych słabych miejsc tego modelu
~Zdzisław
SUV 300t 238KM 175kW
No niestety. Tu gdzieś odkleiła uszczelka, tu trochę osłona progu odstaje po dłuższej jeździe. Ale ogarniam sam :), póki co... :)
~Andrzej
SUV 450h 313KM 230kW
JEST TO MOJ NIE PIERWSZY LEXUS ,ALE WSZYSTKIE BYLY SUPER-MAM NADZIEJE ,ZE I Z TYM TAK BEDZIE
~piotr_konowalski
SUV 300t 238KM 175kW
nr do mechanika możesz usunąć z kontaktów
~darek
SUV 300t 238KM 175kW
zero awarii, nie ma o czym pisac, brak strachu o jutro
~darek
SUV 300t 238KM 175kW
zadnych ustrek, oby tak bylo do konca
Lexus RX IV SUV