Lista ocen Lexus RX IV SUV (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemokk
SUV 450h 313KM 230kW
Generalnie myślałem, że katalogowe spalanie rzędu 5.2 l można włożyć między bajki jak w przypadku wszystkich takich danych podawanych przez Bme, Mercedesa, Audi, Peugota itd. gdzie ich wartości są brane z jakiś dziwnych, mistycznych warunków laboratoryjnych i normalny człowiek nie jest w stanie nawet się do nich zbliżyć. W tym aucie czekało mnie naprawdę miłe zaskoczenie. Pewnego dnia jadąc spokojnie dystans kilkudziesięciu km do ścisłego...
~Todi
SUV 450h 313KM 230kW
Serwis 1800 zł mały 2800 duży. Nic nie wymieniałem poza olejami i standardowa obsługa wiec nie wiem jakie są koszty części. Hamulce po 140 tys maja jeszcze Ok 60% zużycia wiec do 170 tys raczej nie będzie zmiany. Części myśle ze tanich nie należą gdyż samochód jest dosyć drogi ale do porównywalnych z klasy premium pewnie jest podobnie. Można serwisować w salonach toyota i jest takiej. Ja w związku z gwarancja robię serwis w ASO lexusa
~darek
SUV 300t 238KM 175kW
jezeli myslisz o takim aucie nie mozna powiedziec inaczej, ze 9-11 litrow na trasie to jakies żarłoczne auto , w miescie 11-13 nie jest wartościa przesadną i wydaje sie byc rozsadna alternatywą dla diesli, przeglad co 15,000km - 1400PLN za pierwszy, zobaczyny ile bedzie kosztowal kolejny bo nie pamietam co wchodzi w skład przegladu na 30,000km - ogółnie, koszty do przyjecia biorąc pod uwage koszt zakupu nowego auta
~darek
SUV 300t 238KM 175kW
przeglad nie kosztowal duzo, w ASO , 4000PLN za dwa przeglady i 30 000km nie jest powalajaca a paliwo to sprawa indywidualna kazdego kierowcy , dla jednego srednia 11L duzo dla innego malo, jak na tak duze auto uwazam , ze bardzo przyzwoicie, innych kosztow nie bylo, opony zimo do 20 calowych felg nie kosztuja kroci , okolo 1000PLN za szt YOKOHAMA wiec uwazam, ze OK
~marslo
SUV 450h 313KM 230kW
Dzieki rozsadnem spalaniu ( u mnie srednia 8,9 l na dystansie 74 tys km ) oraz rozsądnym kosztom serwisu door to door Rx450 H jest jednym liderow w tej klasie. Poprawa spalania w stosunku do poprzedniej generacji ok 0,5 l na 100 km i to przy większej masie auta oraz jego większych wymiarach.
~Lesio
SUV 450h 313KM 230kW
Upss jestem pierwszy więc witam wszystkich. Samochód rewelacja. Na początku każdy sprawdza co samochód może. Według mnie można z tym spalaniem jeszcze zejść bo to dane z przejechania 1380 km. napiszę później jak będzie większy przebieg.
~Darek
SUV 300t 238KM 175kW
oczywiście wszystko jest rzeczą względną, biorąc pod uwagę cenę auta koszt ubezpieczenia i przeglądów jest niski a koszty paliwa średnie, z mojego punktu widzenia dobry stosunek kosztów do ceny zakupu
~Andrzej Lisowski
SUV 450h 313KM 230kW
TRASA 8-9 L ,Z BOKSEM DACHOWYM MAX -10 -NATOMIAST MIASTO OK 6-7 L,FAKT ,ZE MAM LEKKĄ NOGE -DELEKTUJE SIE JAZDĄ RX
~Piotr44
SUV 300t 238KM 175kW
Wiecej niz sie spodziewalem, ale nie czuc predkosci i auto prowokuje do szybszej jazdy i przyspieszen. Opony zimowe 20 cali AWD.

Usterki Lexus RX IV

Lexus RX IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mickes
SUV 300t 238KM 175kW
W relacji do rozmiaru auta koszty utrzymania na bardzo dobrym poziomie;
Lexus RX IV SUV