Lista ocen Lexus UX (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WWLion95
Crossover 250h 184KM 135kW
Typowa dla crossoverów przestrzeń (nie mylić z SUVami). Idealna dla modelu 1+0 lub 2+0, ewentualnie rodziny z małym dzieckiem. Dorośli pasażerowie z tyłu mogą narzekać na mało miejsca na nogi. Pozycja za kierownicą fantastyczna - przy najniższym ustawieniu fotela można poczuć się jak w GT :)
~mkotecki
Crossover 250h 184KM 135kW
Kierowca jak i pasażer na przednim siedzeniu dysponuje sporą ilością miejsca tak na nogi jak i nad głową. Nieco gorzej wygląda to z tyłu. Tutaj trochę brakuje miejsca na nogi w szczególności dla osób wysokich. Niemniej jednak można komfortowo podróżować w 4 osoby.
~Lorenzo
Crossover 250h 184KM 135kW
Z tyłu to jak w Fabii. Z przodu ok ale fotele mogłyby się jeszcze ciut niżej obniżać. Mam 1.90m i nieco lusterko zasłania mi przednią szybę, siedzę za wysoko. Ale daje rade nawet przy moich 1.90m. Nie narzekam na brak wygody.
~Jacek
Crossover 200 171KM 126kW
Przód bez zarzutu - już o tym pisałem. Fotele bardzo wygodne, z dobrym trzymaniem. Tył ciaśniejszy, bagażnik też. Wada to nie jest, tylko przywara samochodów cross-over.
~krzysiek
Crossover 250h 184KM 135kW
Fatalnie,Po 2 godzinach brakuje długości foteli i jest zwyczajnie ciasno.Jak ktos napisał auto dla singla OK
~Damian
Crossover 200 171KM 126kW
Jak na crossovera jest naprawdę ok. Na miejscu kierowcy jest wręcz luksusowo w porównaniu z konkurencja.
~kamilio
Crossover Facelifting 2.0 250h 184KM 135kW
Z przodu jest OK. Z tyłu mało miejsca.
~fidens
Crossover 200 171KM 126kW
Jeżdżę sam , więc miejsca mam pod dostatkiem.
~Jerzy
Mała ilość schowków, w tylnych drzwiach ich brak