Lista ocen Mazda 121 II (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~N.
Hatchback 1.3 16V 60KM 44kW
Stosunek jakość/cena jest identycznym odwzorowaniem jak produkty z biedronki ;) Jakoś za rozsądną cenę. Samochód dobry na początek kariery kierowcy, lub dla kobiety. Za tą cenę nie kupi się nic rewelacyjnego i chyba nic co by bardziej zadowalało - cały czas mam na uwadze otwierany daszek ;)
~Tomasz
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Tutaj odpowiem troche przewrotnie. To auto jest zdecydowanie za tanie. Jest warte duzo wiecej niz jego cena rynkowa. Niezawodne, dynamiczne o ponadczasowej sylwetce - czego chciec wiecej. Kazdy kto ma szanse kupic Mazde 121, niech sie nie waha, jestem pewien, ze sie nie zawiedzie.
~AskaG
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
1/1;)Auto jest doskonałe i w roczniku ,który ja posiadam /1993/jest niedrogie.Auto przez 6 lat nie sprawiało najmniejszego problemu...wiosna.lato ,jesień, zima ...niezawodne
~henddrix
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Jak na samochód o wartości 4 tyś jest bardzo dobrym samochodem napewno jest duzo bardziej wygodne od fiata Seicento czy Cinquecento i ma wiekszy bagażnik.
~Magda
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Pewnie zalezy to w jakim stanie uda się kupić. ja płaciłam ciut ponad przeciętną wartość rynkową, ale za to kupiłam żyletę i nie żałuję.
~komputomik@interia.pl
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Niezawodne auto o dobrej ekonomi, ciekawym ksztalcie ( model jajeczko ) za dobra kasa , polecam to auto .. wiecej moge opisac na maila cze
~irbis
Hatchback 1.3 16V 60KM 44kW
AUTO można kupić za jakies 5 tys, Jest to cena dla niektórych wygórowana lecz według mnie jest warte znacznie więcej.
~HATER
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Jak najbardziej polecam. Otwierany dach, przestrzeń, niezawodność, mało pali, całkiem zwinny. POLECAM
~yari
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
auto kilkunastoletnie potrafi kosztowac 4-8kpln, ale mimo to jest godnym polecenia rozwiazaniem :)
~Fufatek
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
za te pieniadze trudno znaleźć cos o małym spalaniu, zrywnym silniku, z kilkoma bajerami i ładnym wyglądzie.