Lista ocen Mazda 2 I (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hgtv
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Mazdą jeżdżę od 8 lat i muszę powiedzieć, ze spełniła moje oczekiwania, pakowna przewoziłam nią sporo mebli z IKEA, zakupy z biedronki i innych, ekonomiczna, kupuje raz w miesiącu paliwo do pełna i starcza mi na dojazdy do pracy 30km. Niestety nie jest aż tak sprytna w wyprzedzaniu, potrzebuje mieć spory zapas wolnej trasy, nie rozpędza się tak szybko. raz w roku wymagała podjechania do mechanika, bo różne choróbska ja dopadały, zazwyczaj cos...
~Marek
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
jezdze samochodem niecaly rok zrobilem juz nim około 15 tys. km. narazie tylko olej i obsluga klimy. takze pasuje. troche buczy układ wspomagania(na postuju jak sie kreci) ale ciezko cos z tym zrobic ojciec mechanik ale gluchy wiec nie moze pomoc dopoki sie cos nie stanie zobaczymy narazie jezdzi z tym i nic mu niejest :)
~Radek
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Z usterek ogólnie to raczej sprawy eksploatacyjne, przewody paliwowe zmurszały przy około 180tys. , Łożyska kół po 200tys, Zapiekł się ręczny po ok 180tyś (wcześniej słabo trzymał). Więcej napraw brak. Wiadomo czesci eksploatacyjne, tarcze, kloski , filtry, olej.
~sedar
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Mogę liczyć na to auto! Codziennie pokonuję blisko 50km - zero awarii. Solidność MAZDY potwierdzam. Dlatego kupiłem auto tej marki. Wożę rodzinę i nie mogę sobie pozwolić na częste naprawy i przeglądy. Jestem bardzo zadowolony :-)
~radek
Hatchback 1.6 16V MZI 100KM 74kW
skrzypienie przy zamykaniu prawej szyby, odstająca poduszka pasażera przy przedniej szybie, wypadajaca nakładka lewarka zmiany biegów, zepsute składanie fotela pasażera ogólnie jak na nazwe "mazdy" to porazka
~bartek
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
biegi, czasem źle sie zamyka klapa bagażnika, dość ciezko chodzi układ kierowniczy, wspomaganie kierownicy słabe jakby go nawet niebyło (czasami) tu sie troche zawiodłem
~misiek
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
w zasadzi sie czepiam ale troszke skrzypiał fotel pasażera ale juz przestał, poza tym ok nic mi nie przychodzi do głowy, aha ciężko chodzi linka do otwierania klapy silnika
~Witek
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Bardzo dobre wrażenie psują przepalające się żarówki H7. W ciągu roku wymieniłem żarówkę 3 razy i nie były to marketowe żarówki po 10zł.
~pintor@wp.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
hałasujące teleskopy tylnych drzwi, zła jakość wycieraczek, wadliwy zamek drzwi kierowcy tzw. "twarde drzwi", stuki w okolicy tylnej rolety.
Dziennik kosztów dla Mazda 2 I
5,7
7,4
8,2
~Rafał
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Drobiazgi są dopieszczone jak i ważniejsze częsći. Chociaż ostatnio odpadło mi pokrętło od sterowania kierunkiem nawiewu.