Lista ocen Mazda 2 I (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hgtv
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Mazdą jeżdżę od 8 lat i muszę powiedzieć, ze spełniła moje oczekiwania, pakowna przewoziłam nią sporo mebli z IKEA, zakupy z biedronki i innych, ekonomiczna, kupuje raz w miesiącu paliwo do pełna i starcza mi na dojazdy do pracy 30km. Niestety nie jest aż tak sprytna w wyprzedzaniu, potrzebuje mieć spory zapas wolnej trasy, nie rozpędza się tak szybko. raz w roku wymagała podjechania do mechanika, bo różne choróbska ja dopadały, zazwyczaj cos...
~kelus6
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Dość dużo miejsca jak na takie małe autko, spory i foremny bagażnik - niby takie mikro kombi. Siedzi się wysoko, dużo przestrzeni nad głową, przez co ma się wrażenie, że jest się w aucie klasy kompakt (tych ze starszych roczników). W golfie III i fokusie I miałem wrażenie, że jest ciaśniej. Z tyłu wygodnie i przestronnie, jeszcze wyżej jak z tyłu. Twarda kanapa i za wysoko zamocowane pasy (przeszkadza przy mocowaniu fotelika) psują obraz.
~sedar
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Ja i moja żona jesteśmy niewysocy 1,65 wzrostu. Wraz z naszą 2 letnią córeczką mamy miejsca pod dostatkiem. Dla wyższych osób też nie powinno być mało miejsca, ponieważ samochód jest wyższy niż przeciętne auto. Bagażnik 270L zapewnia nam dostatecznie dużo miejsca na przewożone przedmioty. Nic więcej nam nie trzeba. Nie mam zamiaru przewozić lodówek i innych gratów. Od tego są inne samochody.
~Witek
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Niestety 3 foteliki na tylnej kanapie się nie zmieszczą :) ale dla rodzin max 2+2 jest idealny. Na pochwałę zasługuje bardzo duży jak na tą klasę bagażnik, mieszczący dużą walizkę, 4os namiot, śpiwory, poduszki, materace, małą lodówkę turystyczną składany stolik i krzesła i pełno innych drobiazgów :) rewelacja
~Marek
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
mam dwa metry wzrostu i w ogolnie nie czuje zebym jechal malym samochodem ptrzestrzeni jest pod dostastkiem nawet jak siedze z tyłu pekate nadowzie zbiera laury. Moglbym jezdzic nim w kapeluszu. W starym accordzie ojca mimo ze duza bryka sufit mam tuz przy glowie takze naprawde wysokie osoby poczuja sie jak w domu
~Radek
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Tutaj 5+ , auto bardzo duże, w Japoni sprzedawane w klasie mini van.Wygodnie przejadą 4 osoby o wzrosicie powyzej 180cm. Spokojnie przewieziemy lodówkę, pralkę a nawet kanape! (sprawdzone ;) ) Przednie siedzenie składa się do przodu na płasko więc przedmioty o długości do 2 metrów można wsadzić do auta.
~Rafał
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Auto ma batdzo pojemną kabinę. Dzięki wysokiej kabinie, spokojnie mogą podróżować 4 wysokie osoby. Miejsca na nogi z tyłu jest również dużo. Ciekawostką jest, że niektórzy użytkownicy porównują kabinę Mazdy 2 z kabiną Octavii, a nawet mówią, że jest większa.
~MazdaBoy
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Miejsca dla kierowcy i pasażerów jest co nie miara. Niektórzy mówią, że więcej niz w Octavi (jest długa, ale ze względu na ogromny bagażnik). Cztery osoby mają zapewniony wysoki komfort jazdy.
~dakkon
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Pomimo że autko nie jest za duże to przestrzeń dla kierowcy i pasażera zaskakuje pozytywnie, duża przestrzeń dla osób wysokich również autko odpowiednie.
~darlit@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
z przodu czuję się jak za kierownicą dużo większego auta, a ztyłu cóż naqwet po cofnięciiu przednich foteli pozostaje sporo miejsca na nogi pasażerów