Lista ocen Mazda 2 I (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hgtv
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Mazdą jeżdżę od 8 lat i muszę powiedzieć, ze spełniła moje oczekiwania, pakowna przewoziłam nią sporo mebli z IKEA, zakupy z biedronki i innych, ekonomiczna, kupuje raz w miesiącu paliwo do pełna i starcza mi na dojazdy do pracy 30km. Niestety nie jest aż tak sprytna w wyprzedzaniu, potrzebuje mieć spory zapas wolnej trasy, nie rozpędza się tak szybko. raz w roku wymagała podjechania do mechanika, bo różne choróbska ja dopadały, zazwyczaj cos...
~latitudemm@o2.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Hmm, to zalezy od ceny... Ja swoja Mazdę z rocznika 2003 kupiłem w styczniu 2004 r. za 47 tys. (tzw, promocja noworoczna) w praktycznie pełnej opcji: klimatyzacja, ABS, el. szyby z przodu, radio ze sterowaniem w kierownicy. Za tę cene nie kupiłbym nic lepszego w tej klasie (kl. B+) - wiem bo sprawdzałem wiele marek i jeździłem testowo wieloma samochodami. Głównym konkurentem był Opel Corsa z podobnym wyposażeniem, ale wybraliśmy z żoną Mazdę...
~linek4@op.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
no coz jak na polske to cena oczywiście jest nie do przyjecia, ja kupiłem po rabacie za 46 tyś, tyle co golutki i nieciekawie wykonczony ww polo ale bez rabatu wychodzi 55 a to juz wiadomoze że nikt nie kupi jak moze soboie sprawic za takie piniadze auto wyższej klasy, np corolla, focus ale w europie zach. mazda 2 sprzedaje sie dobrze i i chyba mazdzie nie oplaca sie sprzedaz w polsce w niższej cenie, chociazostatni po 1 v bardzo podrozaly...
~bartek
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
cena zbyt wysoka co zaowocowało wycofaniem auta ze sprzedazy w Polsce, ale jakość uzytych materiałów i solidnosć wykonania jest stosowna do tych pieniedzy, ten gość który pisał ze w PUNTO sa lepiej spasowane częsci to chyba to chyba tak naprawde jeżdził jakąś Toyota a nie Fiatem , naprawdę smieszne porównanie
~Rafał
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Cena jak na tę klasę pojazdu jest nieco wysoka. Zapłaciłem za Mazdę 2 1.4 80KM \"full opcja\" z końca 2004 roku 16 tyś. a za tę cenę można mieć Mazdę 323f, VW Golfa 4, Seata Toledo lub nawet słabszą Mazdę 6, ale nie żałuję wyboru, było warto.
~Bartek
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
kupiony po obnizonej cenie, warty tych pieniędzy przy tym poziomie wyposażenia, inne marki przy takim wyposażeniu kosztuja podobnie szkoda że wycofana ze sprzedaży bo to bardzo udane auto :0 mazda jednak w Polsce nie ma łatqwego zycia
~sm
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Mam Mazde 2 juz 15 miesiecy. Jest to swietny samochód, Wygodne i strannie wykonczone wnetrze. Dobrze sie prowadzi. Dobra widocznosc w lusterkach. Jazda nim to sama przyjemnosc.
~misiek
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
cena jak wyzej , na zachodzie mazda 2 kosztuje około 55 tys zł, i całkiem dobrze sie sprzedaje wiec nic dziwnego że w polsce nie opłaca sie mazdzie sprzedawac tego modelu
~tmz392@wp.pl
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
cena jak za moją wersje troche duża ale to w końcu diesel...a za jakość i technikę się płaci i moge powiedzieć ża warto jest zapłacić za diesel-a więcej
Dziennik kosztów dla Mazda 2 I
5,7
7,4
8,2
~radek
Hatchback 1.6 16V MZI 100KM 74kW
za drogi oczywiście kupiłem po obniżce ale żałuję mogłem dołozyc poszukac w kompaktach np corolla nissan almera, M2 nie zasługuje na taka cenę żenada