Lista ocen Mazda 2 I (31) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hgtv
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Mazdą jeżdżę od 8 lat i muszę powiedzieć, ze spełniła moje oczekiwania, pakowna przewoziłam nią sporo mebli z IKEA, zakupy z biedronki i innych, ekonomiczna, kupuje raz w miesiącu paliwo do pełna i starcza mi na dojazdy do pracy 30km. Niestety nie jest aż tak sprytna w wyprzedzaniu, potrzebuje mieć spory zapas wolnej trasy, nie rozpędza się tak szybko. raz w roku wymagała podjechania do mechanika, bo różne choróbska ja dopadały, zazwyczaj cos...
~MazdaBoy
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Auto dzięki twardemu zawieszeniu jest stabilne, nie ma mowy o jakiejkolwiek podsterowności. Wręcz klei się do jezdni. Gorzej jak ktoś będzie chciał poszaleć po lesie - nie polecam. Niski prześwit i twarde zawieszenie to uniemożliwia. Ale to przecież nie terenówka=P (Prześwit jest na tyle mały, że połamałem zderzak o krawężnik parkując przed sklepem =/
~Marek
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
tutaj uznaje przecietnosc, mam swiadomosc ze auto wysokie i troche kiwa w zakrętach, ale bardzo twardo przyjmuje dziurki, lupniecie w kabinie jest dosc solidne, ale tlumacze to sobie ze musi byc sztywniej z racji nadwozia, w kazdym razie Clio radzilo sobie lepiej :) ale oceniam realnie dla przyszlych nabywców
~sedar
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Jedzie niemalże jak po torach. Bardzo stabilny, mało wrażliwy na wiatr, kałuże wody. Ale nie pozwala poszaleć - to nie jest samochód sportowy. Całkiem dobrze radzi sobie z tłumieniem nierówności na polskich drogach. Prowadzi się bardzo przyjemnie.
~latitudemm@o2.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Świetny!!!- wręcz sportowy. Doskonale się prowadzi i trzyma zakrętów. Czasem tylko przy chwili nieuwagi wspomaganie kierownicy spowoduje małe zboczenie z toru jazdy. Ale ogólnie rzecz biorąc prowadzi się znakomicie.
~Rafał
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Auto typowo szosowe. Sztywne zawieszenie sprawia, że auto trzyma się drogi, a zakręty przysłowiowo \"wciąga nosem\" przy większych prędkościach. Nie polecam w teren, ale w końcu to nie terenówka.
~kelus6
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Dość twarde i sztywne ale bardzo dobrze trzyma się drogi na zakrętach, przy większej prędkości autko niestabilne. Bardzo precyzyjny układ kierowniczy, dobry skręt i wygodna, mała kierownica z pilotem.
~Radek
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Zawieszenie bardzo spoko, od nowości nic nie grzebane a nakręcone ponad 200k, przy przebiegu od 190 do 218 tys. wymieniono stopniowo wszystkie łożyska kół, bo zaczynały hałasować.
~kurczak01
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
W miarę ok i dosyć cicho, chociaż przy niewielkim aucie i rozstawie osi na dziurawych drogach jest tylko dobrze
~TiZen
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
prowadzi się super, dobrze wchodzi w zakręty, nie buja na zakrętach , zawieszenie b.dobre