Lista ocen Mazda 2 II (44) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Warto było wydać na samochód 63000 bo wersja sport, plus lakier metalik 1500, plus ubezpieczenie 1800, dodatkowo felgi i opony zimowe za cenę 1500 (bo z salonu i jakby w promocji),plus alarm ale dali mi go za darmo. Naprawdę warto było czekać pół roku,teraz cieszę się że kupiłem ten samochód i mam powody do radośći że jadę tak świetnym samochodem.Mazda to dla mnie jakość, a nie te produkowane w europie samochody, tu się liczy jakość a nie...
~Janek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Jak na Tajlandie to OK, auta (oprocz pick - upow) sa tutaj oblozone podatkiem a wiec zazwyczaj drozsze niz w polsce. Moja wersja , mniej usportowiona kosztowala 58 tys zl, Uwazam ze bardziej prawidlowa cena to 45 tys zl, z reszta tyle kosztuje np w USA, nie rozumiem dlaczego w polsce mazda ma wysokie ceny 65 tys za to auto to juz jest sporo...
~Marcin
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Samochód na pewno nie należy do najtańszych w swojej klasie, przynajmniej jak na polski rynek, ale swoją jakością i komfortem jazdy bije o głowę podobne auta europejskich producentów. Szkoda tylko, że zamiast tanieć i zyskiwać nowych klientów cena samochodu poszła w górę o kilka dobrych tys. od ubiegłego roku
~jaro
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Cena jest porównywalna do ceny innych samochodów tego segmentu. Jakość wykonania auta jest bardzo dobra. Mimo dokładnego oglądania auta i zaglądania w różne zakamarki nie znalazłem brakujących zawleczek, czy niedbale ułożonych kabli elektrycznych. Wszystko do siebie doskonale pasuje. Drzwi zamykają się bardzo leciutko.
~Michał S.
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Drogi, za drogi.Dobre wyposażenie.Szkoda,że nie można oprucz lakieru nic domówić.Są trzy wersje i tyle, a szkoda, bo mażeniem moim był np. tempomat, który jest tylko w tej najdroższej wersji, na którą mnie nie stać .Szkoda.Jakość bardzo dobra.Prostota tu króluje i jest to bardzo dobre rozwiązanie.
~Dariusz Ornicz
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Cena wysoka, ale jak na te wyposażenie, to podam przykład Ford Fiesta standard około 40000 zł. plus klima tempomat i to wszystko co ma mazda sport, po podliczeniu wynosi około 65000zł, a ja mazdę dostałem za 64400zł z kolorkiem metalicznym.
~Mateusz
Hatchback 5d Facelifting 1.3 MZR 75KM 55kW
Perfekcyjnie połączenie jakości, trwałości i dobrej ceny. Polo w tym wyposarzeniu, przebiegu i roczniku może się schować.Ciężko w tej klasie znaleźć konkurenta-może Yaris,Fiesta-może...
~Jacor
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Mazdę 2 kupiem ze względu ze jest to prawdziwy japończyk.Fiesta chyba jest lepsza ale to ford i nie mam zaufania do tej marki.Głośniki najwyżej jakości Corsy C czyli faktycznie badziewiaste.
~Mirek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Za 6 głośników i radio mp3 wielki minus. Auto za 64 tyś zł. a takie badziewie grające. Schowek nie wiadomo czy to schowek. Brak zapalniczki i popielniczki. Za tą cenę porażka
~pyzio
Hatchback 5d 1.3 75KM 55kW
W cenie w poprzedniego roku na tle konkurencji mazda2 wypadała świetnie, cena minimalnie wyższa niż u niektórych konkurentów, ale bogate wyposażenie seryjne to niweluje.