Lista ocen Mazda 2 II (46) - Widoczność

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pyzio
Hatchback 5d 1.3 75KM 55kW
Widoczność nie jest najgorsza. Lusterka są dosyć duże, ale czasami trzeba spojrzeć przez ramię. Jedna rzecz mnie negatywnie zaskakuje i to niestety w wielu nowych autach, nie montują już rynienek na bokach szyby przedniej, więc cały płyn do spryskiwaczy i woda z przedniej schodzi na szyby boczne i po chwili brudzi ją dokładnie(strasznie denerwujące w zimę).
~Marek1985
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Widoczność to zaleta i wada.Zaleta bo dobrze widać do przodu, natomiast tył kiepsko, trzeba się przyzwyczaić.Duże lusterka boczne to plus, środkowe polecam jakąć nakładkę panoramiczną, ułatwia to parkowanie, bo w tym standardowym nic nie widać.
~Michałek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Przód bardzo dobrze,dzięki dużej szybie, niestety gorzej jest z tyłem.Mała szyba z tyłu to i słaba widoczność.Rekompensują za to dość duże składane elektrycznie lusterka.Ja się już przyzwyczaiłem.Strasznie brudzi się tył, ale to w hatbakach chyba normalka.
~Wolf Skin
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Baaaardzo dobra widoczność dookoła! Tylna szyba duża, boczne dość nisko "osadzone", mam wrażenie że siedzę dość "wysoko" mimo tego, że fotel nie jest jakoś "napompowany". Dla mnie bajka!
~Michał S.
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Tył kiepsko.Duży plus za ogromne lusterka wsteczne.Przód bardzo dobrze.Autko trzeba wyczuć, gdyż silnik jest umieszczony daleko od przodu, więc deska rozdzielcza jest dość długa, za to przednia maska kruciutka.
~Michał
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
przód bardzo dobrze a tył nienajlepiej jednak w tych małych samochodach tak jest i przekonałem się już na paru samochodach.Zbyt wysoko tylna półka co małą widoczność.Dość spore lusterka to zaleta mazdy.
~Mateusz
Hatchback 5d Facelifting 1.3 MZR 75KM 55kW
Duuuża przednia szyba i dość wysoka pozycja za kierownicą sprawiają wrażenie, że jedziesz czymś duzo większym-wszystko dobrze widać-słupki ciut za gdube-kwestia przyzwyczajenia.
~Olek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Słupek troszkę przeszkadza, ale za to bezpieczeństwo jest wyższe. Duże lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie, podgrzewane i składane rekompensują wszystko.
~Marcin
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Tylna szyba jest trochę wąska, podobnie małe boczne tylne okna, więc potrzebowałem nieco czasu, żeby się przyzwyczaić, ale rekompensują to duże lusterka boczne.
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Duże lusteka boczne to plus. Jest mały minus do tyłu, bo wznosząca się linia nadwozia ku tyłowi powoduje ograniczoną widoczność na tył. Przud i boki rewelka.