Lista ocen Mazda 2 II (41) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Do 100 km/h cisza. Generalnie silnik wyciszony bardzo dobrze do 120 km/h, slychac go tylko na wyzszych obrotach i jest to ladny dzwiek. Natomiast duze szumy dochodza z opon czasem mniejsze czasem wieksze w zaleznosci od rodzaju asfaltu, byc moze jest to kwestia doboru seryjnych opon. Przy duzych predkosciach szum zaczyna meczyc, chyba zainstaluje dodatkowe maty wygluszajace.
~Marek1985
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
W aucie przy normalnej jeździe jest cicho.Silnik benzynowy zawsze był i jest cichą alternatywą dla silników diesla.Wentylator wentylacji słychać głośniej od silnika.Ja jestem zadowolony.Samochodzik jedzie , jest cicho i muzyczka sobie gra z radyjka.
~jaro
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Silnika pracującego na wolnych obrotach praktycznie nie słyszę. Do ok. 3000 obr. głośność silnika wewnątrz kabiny jest mało zauważalna. Powyżej - wzrasta, ale również w przyzwoitych granicach. Nie testowałem głośności silnika w "ekstremalnych" obrotach.
~Rafał
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Poniżej 3000 obr/min wogóle silnika nie słychać, jest cichutko. jadąc 60 km/h można spokojnie konwersować między sobą wogóle nie odczuwająć że się jedzie.Trochę na nierównościach słychać tylne zawieszenie, ponieważ jest doś twarde.
~pyzio
Hatchback 5d 1.3 75KM 55kW
Wyciszenie na bardzo dobrym poziomie, gdy auto stoi przy włączonym silniku można się zapomnieć i machinalnie przekręcić stacyjkę. Przy wyższych prędkościach jest głośniejszy co oczywiste, ale wszystko w granicach normy.
~Wolf Skin
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Powiem tak: to nie jest limuzyna. Jak na takie auto w tej klasie: dla mnie bomba. Jadąc 140 na autostradzie słychać powietrze od strony bagażnika, ale mi to nie przeszkadza. W mieście cisza.
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Samochód cichy. Czasami mi fotel zaskrzypi, ale przy mojej wadze 100 kg to normalne ponoć, bo w poprzednich też mi skrzypiał.Do pewnych obrotów cichutko, powyżej larmo, ale do zniesienia.
~Michał S.
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Cicho.Dobrze jest mieć puszczone radyjko, które gra bardzo dobrze.Na postoju nie słychać silnika, w końcu to benzynka, a nie diesel.Nic się nie trzęsie i nie telepota.Dla mnie może być.
~Peter
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
mogloby byc lepiej.Ale nie ma co narzekac,zwlaszcza ze moja 2 jezdzi na 16\" kolach o profilu 45mm,wiec troche te kola slychac.Silnika slychac tyle ile trzeba-w sam raz:)
~Ernesto
Hatchback 3d 1.3 86KM 63kW
No tutaj jest średnio, w jeździe miejskiej czy podmiejskiej jest w porządku, jednak powyżej 90km/h robi się już głośno i trzeba głośniej mówić do pasażera obok