Lista ocen Mazda 2 III Hatchback 5d (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kux
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Auto mimo, że ciekawie zaprojektowane, pozostaje praktyczne i intuicyjne. Wszystko, co potrzebne jest w zasięgu ręki, wystarczy tylko na początku się trochę bliżej zapoznać. Pokrętło wraz z systemem multimedialnym jest mimo wszystko bardzo proste i wygodne w użyciu. Jedyne zastrzeżenia, jakie mógłbym mieć to brak podświetlenia w schowku i w klawiszach opuszczania szyb, schowek opuszcza się bez żadnych oporów i gwałtownie i trochę brakuje mi...
~maciej_gromek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
Wszystko tam gdzie trzeba. Zrezygnowałem z zakupu podłokietnika bo... zachodzi na uchwyt pod kubki z napojami oraz - częściowo - na ręczny. Przycisków mało. Obsługa wszystkiego dość intuicyjna. W mojej wersji jest dostęp bezkluczykowy więc nie wiem, jak z dostępem do stacyjki w wersjach bez tej opcji. Bagażnik mały, ale to ma być auto dwuosobowe. Myślę, ze wystarczy. Próg po złożeniu oparć kanapy - spory. Kierownica regulowana w dwóch...
~slawek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
Choć wertowałem instrukcję obsługi (666 stron) to po wejściu do auta niczego nie szukałem. Pewien czas zajmuje odczytywanie informacji jakimi może zasypywać nas samochód, ale szybko stają się one naturalne, nie są nachalne i znajdują potwierdzenie w faktach.
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 SKYACTIV-G 90KM 66kW
Wszystko intuicyjne zespalanie się ze swoją mazda system sterowania multimediami przemyślany i prosty to ważny gdy chcemy je obsługiwać w czasie jazdy.
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Wszystko jest na swoim miejscu, może przycisk wyłączania start-stop mógłby być gdzie indziej. Dla mnie świetnie umiejscowiona dźwignia zmiany biegów.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Bardzo dobra. Wszystko jest pod ręką. Fotele jak na auto klasy B wyjątkowo wygodne. Pozycja kierowcy również.
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Kierownica zasłania część przycisków z lewej strony, można było spokojnie umieścić je w innym miejscu.
~Michał
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
wszystko pod ręką, obsługa intuicyjna, fotele można regulować w 3 płaszczyznach.
~Gosia
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
bez zarzutu. Bardzo wygodny system multimedialny
Dziennik kosztów dla Mazda 2 III Hatchback 5d
7,1