Lista ocen Mazda 2 III Hatchback 5d (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
za ok 70 tys można zamówić dobraną pod siebie Mazdę, wysoka jakość materiałów, bogate wyposażenie, ledy, klima automat., felgi aluminiowe, nawigacja, kamera cofania, czujniki parkowania, przyciemniane szyby, system martwego pola, system monitorowania ruchu poprzecznego, automatyczne światła i wycieraczki, podgrzewane fotele, ... warta tej ceny. Jeśli ktoś dysponuje mniejszym budżetem, można rozważyć volskwagena polo (za ok 55 tys można mieć...
~Kux
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Jak na pojazd miejski Mazda się ceni. Jednak uważam, że ma w tym rację i wcale nie przesadza. Auto jest wykonane bardzo uczciwie, można powiedzieć, że półkę wyżej, w dodatku oferuje wyposażenie, jakiego czasem na próżno szukać u rywali. Jeśli do tego dodamy mit o długowieczności japońskich produktów, to sądzę, że nie jest to wcale zły wybór, jeśli tylko kogoś stać.
~maciej_gromek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
Drogo, ale spełnia wszystkie moje oczekiwania i oferuje bardzo dużo. Nie patrzę na niego jako na inwestycję a wozidełko na dłuugie lata. Gwarancja 3 lata. VW daje 2 lata. W sumie to chyba też ważne.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Jest drożej niż przy innyc markach. Ale mazda 2 ma naprawdę świetny silnik i zawieszenie :) W mojej ocenie warto dopłacić do tego auta. Jest też jakościowo wyżej pozycjonowana niż większość aut klasy B
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Za cenę 57000 zł i takie wyposażenie (wersja SkyMotion) i poziom jakości nie może być lepiej. Nie wiem czy mogę, ale polecam znaleźć odpowiedni salon, skłonny do negocjacji ceny (ja kupiłem w Katowicach).
~slawek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
Wystarczy porównać wyposażenie, aby stwierdzić ze jest - jednym z tańszych, jeżeli nie najtańsze. Nawet tzw. "golas" ma znacznie więcej niż konkurencja.
~kecup21
Hatchback 5d 1.5 SKYACTIV-G 90KM 66kW
nie ma auta idealnego, lecz dla mnie zalet jest więcej niż wad. cena jest adekwatna do jakości i obsługi
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 SKYACTIV-G 90KM 66kW
Cena zakupu mogła być niższa ale w porównaniu z innymi autami tego segmentu, ja mam mazdę✌️
~hutivu
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
drogo... za 70 tyś nie najwyższa wersja to dużo, ceny dość szybko spadają tego auta jako używane
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Za tę cenę można się spodziewać więcej.
Mazda 2 III Hatchback 5d