Lista ocen Mazda 2 III Hatchback 5d (11) - Widoczność

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciej_gromek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
5 gwiazdek, ale tylko dlatego, że mam wersję SkyPassion z kamerą cofania i wszystkimi systemami czyli kontrolą martwego pola oraz czujnikiem ruchu poprzecznego przy cofaniu. Z przodu ok, słupki aż tak nie przeszkadzają, choć trzeba się przestawić z poprzedniego auta. Z tyłu gorzej. Pasażerowie na kanapie, jeśli cierpią na klaustrofobię, mogą trochę narzekać - wysoka poprowadzona linia drzwi i małe okna. Auto kupowałem dla siebie - czyli dla...
~Kux
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Auto przez swoją ciekawie narysowaną sylwetkę traci troszkę na widoczności. W aucie klasy B widoczność mogłaby być lepsza. Jednak nie jest tak źle, jak spodziewałem się tego po recenzjach tego samochodu. Kwestia przyzwyczajenia i dobrego ustawienia lusterek. Sytuację ratują również czujniki cofania, lub inne gadżety, takie jak kamera cofania i czujnik martwego pola, których sam nie posiadam, ale można je mieć.
~slawek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
Brak zastrzeżeń. Mam kamerę cofania i asystenta, który "widzi" nadjeżdzające auta (polecam sprawdzenie na stronie Mazdy jak to działa) co w pełni pokrywa widoczność, której może brakować z tyłu.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Stosunkowo duże słupki przednie nieznacznie zasłaniają widok przy skręcaniu. Wycieraczka tylniej szyby zamontowano jak dla ruchu przewidzanego w kraju kwitnącej wiśni.
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 SKYACTIV-G 90KM 66kW
Nic dodać nic ująć jest super i tyle. Materiały i projekt wnętrza brawo
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
Szału nie ma, ale nie miałem sytuacji ryzyka najechania na pieszego wchodzącego na przejście, co mi się zdarzyło w Astrze.
~Michał
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
szerokie tylnie słupki ograniczające widoczność, dlatego warto mieć kamerę cofania czy czujniki parkowania
~Dominika
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 90KM 66kW
minus z wycieraczkę tylnej szyby, ktora zrobiona jest na odwrót
~m.kukułka
Hatchback 5d 1.5 SKY-G 75KM 55kW
Trochę słaba widoczność do tyłu przydał by się czujnik parkowania.
Dziennik kosztów dla Mazda 2 III Hatchback 5d
7,1
~kecup21
Hatchback 5d 1.5 SKYACTIV-G 90KM 66kW
mogła być lepsza, ale kupując wiedziałem, że tak jest
Mazda 2 III Hatchback 5d