Oceny Mazda 2 III Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW 2015-2018

Mazda 2 III Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW 2015-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 2 III Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW 2015-2018

~maciej_gromek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
Długo przymierzałem się do kupna auta. Postanowiłem kupić z salonu. Zakup luty 2019, rocznik auta - 2018. Naczytałem się, naoglądałem. Wybrałem Mazdę 2. Dlaczego? Pomogła videorecenzja Zachara i pozytywny wpis użytkownika na Autocentrum. Wymagania, jakie miało spełniać auto: małe wymiary (kiepskie miejsce parkingowe z ograniczoną swobodą parkowania), możliwość montażu haka pod bagażnik rowerowy, automatyczna klima, nawigacja i wsparcie dla...
~slawek
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
Auto jest po prostu piękne i praktyczne zarazem. Każdy element wydaje się być na swoim miejscu dokładnie tam gdzie gdzie można się go spodziewać i co istotne - działa bezproblemowo. Widać że konstruktorzy spędzili wiele czasu nad tym autem. Staram się być choć trochę obiektywy zaniżając (wg mnie) niektóre oceny. Biorąc pod uwagę to, ze jest do dla mnie wyczekiwane przez 3 miesiące auto i ogromne pozytywne wrażenie chyba mi się to nie uda. :-)
~Gosia
Hatchback 5d 1.5 SKY-G i-ELOOP 115KM 85kW
przy wyższych prędkościach mogłoby być ciszej, ale w końcu to auto miejskie (Wyciszenie)
Mazda 2 III Hatchback 5d