Lista ocen Mazda 3 I Hatchback (128) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert1093
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Kolejne z moich zaskoczeń. Wiedziałem, że w porównaniu do mojego poprzedniego wozidupka to Mazda będzie na tyle duża, że się w niej zgubie...I się nie myliłem. Z przodu miejsca pod dostatkiem. Jak zobaczyłem to, to pomyślałem automatycznie że z tyłu dadzą radę jechać jedynie ludzie bez nóg (automatycznie, bo w moim Peugeocie dokładnie tak było). A tu szok- z tyłu jest wystarczająco miejsca nawet dla ludzi z nogami O_O To wtedy już byłem pewny-...
~Walus46
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
191 cm, mieszczę się bez problemu, z tyłu również. Pięć osób jedzie i nie narzeka. Nie jest to Superb. Fotele są twarde, a siedziska dość krótkie. 500km można spokojnie jechać, ale bardziej zrelaksowani nie będziemy. To nie Audi A6, Saab 95, Czy A4 w pakiecie Sline. Fotele w skórze nie trzymają zbyt dobrze, mogłyby być głębsze, ale wyglądają doskonale i są trwałe. Dodatkowo mają szybko działające podgrzewanie.
~Reggie
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Auto kupowałem pod 2 osoby, ale jechałem także w 5 osób. Myślę, że dla 4 osób jest w sam raz. Pod warunkiem, że bagaż nie jest ogromny. Ciekawe jest to, że rozstaw osi jest o 1 cm większy niż w moim poprzednim aucie, które było o segment większe. Choć 3-drzwiówki wyglądają lepiej to jednak tylne drzwi są wygodne - łatwo można wrzucić nawet większy przedmiot na tylne siedzenie.
~Rafdur79
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Z przodu rewelacja, za kierownicą można idealnie dopasować pozycję (regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach), fotel z regulacją w każdą stronę. Podparcie lędźwiowe bardzo dobrze się sprawuje. Z tyłu jest trochę ciaśniej, szczególnie dla osób powyżej 185cm. Przy moim wzroście (175cm) nawet z tyłu czuję się komfortowo.
~darhad
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Przednie fotele bardzo wygodne i miejsca nie brakuje nawet dla mnie, a mam prawie 2 metry wzrostu. Z tyłu już jest gorzej ale tragedii nie ma jeśli ktoś jest przeciętnego wzrostu lub da radę przesunąć fotele do przodu. Do tyłu trochę trudno się wsiada, gdyż tylne drzwi są dosyć krótkie.
~G
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Z przodu dobrze. Z tyłu dla 3 pasażerów może być ciasno w zależności od gabarytów na szerokość. Miejsce na nogi jest. Dwa foteliki dla dzieci wchodzą, a między nie nie za duża osoba się zmieści, na krótką trasę oczywiście. Bagażnik 350 litrów. Może miejsca brakować dla rodziny z 2 dzieci.
~mariano
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Z przodu dla kierowcy i pasażera dużo miejsca. Z tyłu, jak na kompakta, jest naprawdę nieźle. Przy normalnym ustawieniu przednich foteli osoba o wzroście 180cm spokojnie może w komfortowych warunkach podróżować, bowiem jest wystarczająco dużo miejsca tak na nogi jak i nad głową.
~Adam - serdeczna@yahoo.com
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Z przodu w fabrycznych lekko "kubełkowych" fotelach - bardzo wygodnie i z dużą ilością miejsca na nogi (mam 182 cm). Z tyłu jednak, szczególnie przy odsuniętych przednich fotelach - miejsca na nogi wystarcza jedynie dla dzieciaków z pierwszych klas podstawówki :)
~Qzyn
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
W porównaniu do Corolli i Focusa - po prostu bomba. Odsuwam się do tyłu prawie na max a tam kolana pasażera nie wchodzą mi w krzyże (mały nie jestem - 176 cm). Na wakacje w 5 osób się nadaje - 3 osoby w miarę swobodnie siedzą z tyłu (choć komfortowo to to nie jest)
~marik123
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Miejsca jest dość dużo, gorzej z tyłu. Mam 188cm wzrostu i nie narzekam. Fotele są regulowane góra/dół oraz przód/tył, tak jak kierownica, dzięki temu można tak wyregulować, by nie wadzić kierownicy nogami i dość komfortowo podróżować.
Mazda 3 I Hatchback