Lista ocen Mazda 3 II Hatchback (31) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MK
Hatchback 1.6 MZ-CD 115KM 85kW
Te silniki mają 3 typowe problemy, i naprawa ich jest bardzo prosta: 1. Sitko w przewodzie doprowadzającym olej do turbiny lubi się zatykać - należy je usunąć. W moim egzemplarzu sitko fabrycznie nie występowało. 2. Puszczają podkładki po wtryskami. Komplet kosztuje jakieś 25 złotych, wymiana nie powinna być problemem. 3. Filtr FAP zapełnia się cząstkami stałymi po około 140-150 tys. kilometrów. Objawy: zamulenie, podwyższone...
~Mateusz
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
samochód ma problemy z korozją podwozia, która pojawia się juz po kilku latach użytkowania. Jest to najwiekszy problem Mazdy 3 BL. Korozja nadwozia pojawia się po 11 latach użytkowania. Samochód nigdy ni sprawił przykrej niespodzianki.
~PanSamochodzik
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Brak. Tutaj nic zarzucić autu nie można. Wsiadasz i jedziesz. No ale to jedna z największych zalet Mazdy i powodów, dla których kupuje się auta tej marki. 3 letnia gwarancja tylko potęguje poczucie pewności.
~b0rderline
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Na razie żadnych, a zrobiłem w wakacje 6 tysięcy km po europie. Pełen relaks i pewność auta, która znacznie poprawia samopoczucie. No ale po to kupiłem nowe auto z 3-letnią gwarancją.
~BB
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Na razie za szybko na tę ocenę ale czuję że będzie to niezawodny samochód tak jak pokazują rapoty. Niemiecki raport 2011 mazda 3 11 na 130 miejsc
~Rozczarowany
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Na razie odpukać nic poważnego się nie dzieje i niech tak pozostanie bo Mazda straci w moich oczach resztki tego co pozostalo z renomy tej marki.
~Daniel
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Patrz wyżej. Ponoć problem jest ze rdzą ale ja tego jeszcze w swojej "madzi" nie znalazłem.
~Martin
Uszczelki w kolektorze przy 40 tys km to brzmi jak jakieś lipne części
~TM
Hatchback 1.6 MZ-CD 115KM 85kW
Zbyt krótko nim jeżdżę, ale to przecież Mazda - cała zrobiona w Japonii.
~Kuba
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
cieżko coś powiedzieć, nie przewiduje
Mazda 3 II Hatchback