Lista ocen Mazda 3 II Hatchback (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MK
Hatchback 1.6 MZ-CD 115KM 85kW
Nie potrafię wyjść ze zdumienia, że ten samochód można kupić taniej niż megane czy lancera. Mazda prowadzi się genialnie, ma ładne, dobrze wykończone (na pewno dużo lepiej niż wyżej wymienione modele) wnętrze, jest wygodna i daje dużo radości z jazdy. Do tego, rzadko widuje się te samochody słabo wyposażone, chyba nie widziałem egzemplarza bez automatycznej klimatyzacji czy kierownicy multimedialnej.
~Jaro
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Gdy kupowałem - 70 tys. za takie auto... Drogo, ale kobieta namówiła, bo to przecież najpiękniejsze auto na świecie. To prawda, do dzisiaj bardzo ładnie się prezentuje, ale za tą cene można sobie dobrze wyposażyć konkurenta.
~Robert
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Oglądałem sporo aut, i raczej do 30 tys. i z tego rocznika nie kupiłbym nic solidniejszego. Nawet biorac pod uwagę minusy, o których pisałem, to kawał dobrego auta z radosnym charakterem.
~Wojtek2009
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Mam auto w wersji exclusive plus i po otrzymaniu rabatu otrzymalem auto w konkurencyjnej cenie. Auto ma bardzo bogate wyposażenie i cena jest adekwatna.Jakość wykonania na najwyższym poziomie, dobre materialy.
~Mateusz
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Samochód dalej trzyma wartość. Prowadzi się bardzo dobrze, a cześci serwisą są tanie co sprawia że jsli nawet pojawią sie problemy nie bedą one uciązliwe dla portfela
~Alsk
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Auto w porównaniu do innych marek dość drogie - trzyma cenę. Jednak inwestycja w to auto przy jego niskiej awaryjności szybko się zwraca. Wg mnie zdecydowanie warte swojej ceny.
~monkahead
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Moim zdaniem stosunek jakości do ceny jest dobry. Otrzymujemy dobrze wykonany samochód, z silnikiem wykonanym "po staremu" co rokuje na długą i bezproblemową eksploatację.
~Michał
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Okazja cenowa to nie jest, trzeba mieć nadzieję, że wydane pieniądze nieco zamortyzuje bezawaryjna eksploatacja. Cenę podbija to, że auto jest robione w Japonii.
~kambo
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Bardzo dobry! Dobre, niezawodne auto za uczciwa cene! Pozatym w standardzie dostajemy wiele dodatków, za które inni producenci kaza sobie slono placic!
Dziennik kosztów dla Mazda 3 II Hatchback
6,6
8,2
~yamamoto-r
Hatchback 1.6 MZ-CD 115KM 85kW
Wygląd na 5 SILNIK na 4+ Prowadzenie na 4+ Wykończenie na 4+ Plastiku na 4 Blacha cieńka na 3+ Lakier mgiełka na 4- OGÓLNIE - 4 !
Mazda 3 II Hatchback