Lista ocen Mazda 3 III Hatchback Facelifting (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~r2d2
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Mimo iż ostatnie kilkanaście lat jeździłem samochodami francuskimi/włoskimi, wsiadłem do Mazdy i poczułem się, jakbym tu już był od dawna. Nie wiem jak to zrobili, ale wszystko co jest mi potrzebne jest tam, gdzie bym się tego spodziewał, a zajęcie komfortowej pozycji za kierownicą zajęło mi kilka minut. Żeby nie było, że same achy i ochy - są dwa babole. Jeden to podłokietnik w tunelu środkowym: wygląda zacnie, jest bardzo funkcjonalny, ma...
~Jacek
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Tu było by ok ale mam zastrzeżenia. Przede wszystkim centralny wyświetlacz. W samochodzie za prawie 100 tyś to jakieś nieporozumienie. Taki rozwiązania były w autach konkurencji 10-15 lat temu. Uboga grafika, obsługa dotykowa nie działa gdy jedziemy szybciej niż 20km/h, Poprostu zabytek ni jak nie pasujący do reszty wnętrza. Kolejna uwaga to brak wskaźnika stani płynu spryskiwacza oraz tani system monitorowania ciśnienia w oponach. Zamiast...
~Olek
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Wszytko pod ręką, przyzwyczaiłem się bardzo szybko. Kiedy wcześniej jeździłem na kilku niemieckich autach, to po przesiadce na francuza, bardzo długo się nie mogłem przyzwyczaić, późnej znowu było auto niemieckie, i po nim Mazda, do której już szybko przyzwyczaiłem się. Pokrętło multimedia jak w BMW, za 250zl na Allegro można kupić kartę SD i mieć fabryczna nawigacje, Mazda znowu wszystko przewidziała, wszystko jest, tylko wstawić kartę i...
~Pablito
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Jest całkiem w porządku. Dla mnie wszystkie przyciski i schowki na miejscu i wygodne. Jestem zakochany w pokrętełku do sterowania. Dobrze, że to podpatrzyli w BMW :) Siedzenia mega wygodne. Jedna gwiazdka mniej za światełko w bagażniku zapalane "na przycisk", a nie automatycznie. Mazda- w 2017 roku i w tej klasie takie rozwiązanie? Serio? C'mon :(
~Sakhal
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Wersja po liftingu wyglada tak ze nie chce sie z auta generalnie wysiadac. Jest komfortowo (zmieniony tunel srodkowy, zapozyczony z Mazdy6) i do tego elegancko (przyjemne materiały) Wszystko jest na swoim miejscu, obsługa nawet podczas jazdy noca nie stresuje. Moge sie najwyzej przyczepic do braku mozliwosc niezaleznego sterowania lampka z tyłu (pierdoła)
~lookoff
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Perfekcja! Wygodnie się siedzi, wszystko pod ręką i wygodne w użyciu. Pokrętło do obsługi systemu multimedialnego genialne, kalka rozwiązania Audi/BMW, ale w sumie dobre pomysły warto kopiować ;) Bardzo lubię wysoki tunel obszyty skórą po bokach, dzięki czemu ręka wygodnie spoczywa w trasie na tunelu.
~Sylwester
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Wszystko bez zarzutu. Nie ma dziwactw, które są często spotykane w różnych autach. W zasadzie jeżdżąc tym samochodem nic mi nie przeszkadza. A to auto jest trochę jak konsola, bo ma mnóstwo różnych nowoczesnych udogodnień.
~lukluk84
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Doskonala, jak to w Japonczyku, ergonomia, wszystko na swoim miejscu, latwosc obslugi, jedyne do czego trzeba sie przyzwyczaic to ten system inforozrywki sterowany pokretlem umieszczonym na srodkowej dolnej konsoli.
~Wojtek
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
W srodku wszystko na miejscu. Jedynie co to w wersji poliftingowej nie ma podlokietnika tak jak w wersji przedliftingowej. Troche tego podparcia brakuje..
~Santas
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Wszystko Ok. oprócz systemu info rozrywki. Trąci myszką ale za to obsługa pokrętłem oraz sterowanie głośności radia z tunelu genialne.
Mazda 3 III Hatchback Facelifting