Lista ocen Mazda 3 III Hatchback Facelifting (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~r2d2
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Tu mogę się tylko zachwycać, bo jako dotychczasowy posiadacz diesla, nie wiem co to ciepło w poranny przymrozek. A do tego ogrzewane fotele, ogrzewana kierownica, żyć nie umierać. Jest jeszcze jeden fajny patent, o którym nigdy nie słyszałem - taki "turbo nawiew" na przednią szybę; po naciśnięciu guzika nawiew jest mocniejszy i z włączoną z automatu klimą; po wyłączeniu nawiew i klima wraca do ustawień zdanych na konsoli nawiewu.
~Sylwester
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Jest super. Układ wentylacji jest bardzo wydajny i pracuje super cicho. Do tego jest jakiś algorytm, który sprawia, że kierunek nadmuchu zmienia się. Po uruchomieniu dmucha tylko na szybę, a później przełącza się na kierowcę i pasażerów. Szyby nie parują, zero problemów. Klimatyzacja posiada tryb ekonomiczny.
~Sakhal
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Jest OK, klima i nawiew dmucha wystarczajaco, nagrzewa sie szybko tak wiec bez wiekszych uwag poza jedna - brak w tunelu srodkowym wentylacji na tylna kanape. Jedyna wentylacja do tyłu "idzie" pod fotelami przednymi - trzeba sie pilnowac zeby nie "zatkac" wkładaac cos duzego pod fotel. Troche
~Olek
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Klima chłodzi, może pracować cicho i przy tym wydajnie. Nie słychać żeby jakoś mocno obciążała silnik, również spalanie prawie nie rośnie. Ogrzewanie działa, szybko się nagrzewa. Do tego mam podgrzewanie fotele i kierownice, to ma być super. Szyba odparowuje szybko. Niestety nie ma nawiewów na tylne miejsca.
~Sylwester1983
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Klimatyzacja działa dobrze. Od pewnego czasu parują szyby - podejrzewam, że w kiepskim serwisie Mazdy nie wymieniono filtra kabinowego, który powinien zostac wymieniony podczas przeglądu gwarancyjnego.
~Pablito
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Poprawnie - miłe zaskoczenie to jak szybko leci ciepłe powietrze mimo nierozgrzanego silnika. Jedna gwiazdka mniej za brak możliwość włączenia ogrzewania tylko szyby bez włączonej klimatyzacji.
~lukluk84
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Wydajna klimatyzacja i jeszcze wydajniejsze ogrzewanie. Na minus zaliczam brak osobnych nawiewow dla tylnej czesci kabiny (GOLF VII pokazuje jednak ze sie da)
~James
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Zeby odparowac szybe, ustawic temerature, trzeba zalaczyc klimatyzacje. Nie do końca mi pasuje to rozwiazanie.
~Michal
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Bardzo źle. Automatyczna klima wogóle nie dziala poprawnie jak to ma miejsce np. gnojowozie audi czy vw.
Dziennik kosztów dla Mazda 3 III Hatchback Facelifting
7,2