Lista ocen Mazda 3 III Hatchback (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Najlepszy wybór pod tym kątem jakiego mogłem dokonać. Pewnie nie byłbym tak usatysfakcjonowany gdybym zakupił niższą wersję wyposażenia lub z silnikiem G120. Wybrałem SkyPassion G165 i tą konfigurację polecam. Chyba, że ktoś ma możliwość kupna zza granicy 2.5 litowej benzyny w manualu to zachęcam.
~bart
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Każdy klient powie że wolałby żeby było taniej, jednak obiektywnie można stwierdzić że na tle konkurencji mazda wypada całkiem dobrze. Jedynie absurdalnie wysokie są ceny oryginalnych dodatków np: koło dojazdowe z lewarkiem kluczem do kół i wytłoczką za 2300zl, listwy ochronne na progi 975zł
~wizbek
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Tu też doskonale. Za (jak na "kompakta") bardzo dobrze wyposażony samochód zapłaciłem nie całe 80 tys zł. Jeśli utrzyma (bez)awaryjność poprzedniej generacji będzie po prostu świetnie. Dlatego ocena może trochę na wyrost.
~wtg0
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Zawsze może być taniej :) Niemniej auto z tak bogatym wyposażeniem, z wnętrzem sprawiającym wrażenie auta premium stosunek ten jest naprawdę dobry. Szkoda tylko, że tak trudno cokolwiek wynegocjować zakupując auto.
~ania
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Z jednej strony świetny napęd i parametry jezdne, z drugiej brak udogodnień standardowych w autach za pół tej ceny. Decyzja należy do kupującego, co jest dla niego ważniejsze. Ja nie żałuję.
~ask4it
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Przed kupnem obejrzeliśmy focusy, i30, ceed, megane, astrę, 3008, C4, C-ellyse, golfa, leona.. jedynie nowa astra dawała podobne wyposażenie w niższej cenie. Reszta leżała jakością lub cena rosła niebotycznie.
~zawiedziony
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Za tę cenę dobrze wyposażony dobry japoński produkt - byłaby rewelka gdyby tylko projektant nie zapomniał, że w samochodzi powinny mieścić się dorosłe osoby a nie tylko nastolatkowie :((
~beast.gda
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Mazdy u dealerów są jednak drogie. Pomimo jakości i radości z jady, mimo wszystko ciut za drogie. W dodatku niechętnie negocjuje się rabaty.
~tomluc22
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
W tym przedziale cenowym jest w czubie aut tej klasy pod względem wyposażenia . Posiada wiele udogodnień za które w innych markach trzeba dopłącać.
~średnio zadowolony klient
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Za te same pieniądze można kupić podobnie wyposażone toyot auris/corolla czy honda civic. Jeśli chodzi o Mazdę to zwyciężył bezkonkurencyjny wygląd
Mazda 3 III Hatchback