Ocena kierowcy - Mazda 3 III Sedan Facelifting

dzonykrzysio, 5 lat temu
Silnik 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Rok produkcji 2017
Mazda 3 III Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo fajny motor dla osób ktore cenia sobie silniki wolnossace
Układ hamulcowy
Układ elektryczny
Zawieszenie : Zawieszenie Jest moze troche zbyt twarde
Karoseria : Karoseria jest troche zbyt delikatna mam na mysli lakier.
Mazda 3 w wersji sedan to samochód kompletny.W najwyższej wersji wyposażeniowej daje tyle ciekawych dodatków że aż szkoda wychodzić z tego auta.Na pewno jest to autko skonstruowane dla kierowcy choć pasażer ma nie najgorzej.
Silnik 2.0 120km na prostych drogach przy średnim załadowaniu daje dużo radości.Jest zrywny silnik fajnie mruczy i auto daje 100% satysfakcji z jazdy.Przy pelnym zaladunku (4 mężczyźni) i full bagaznik zaczyna sie trochę dlawic.Narazie (15k km) nie mam zadnych zastrzeżeń co do awaryjności.
Biegi wchodza lekka choc czasami nastepuje male zachaczenie przy zmianie jedynki na dwojke ale ti kwestia nauczenia sie tego skrzyni biegów
Układ jezdny dziala bez zadnego zarzutu.Samochod jest przyklejony do drogi pieknie wchodzi w zakrety (chociaz ja nim mocno nie szaleje)
Karoseria to rzeczywiście najslabszy punkty tego auta.Mam kolor srebrny wiec nie widac tak bardzo mikro rys ale współczuję wszystkim ktorzy maja kolor red soul.Paleta kolorów oferowanych przez Mazde jest oszałamiająca.
Tylnia belka troche przeszkadza wiec sugeruje kupno samochodu z kamera cofania
Wszystko jest ok schowki rozmieszczenie przyciskow jest w jak najlepszym porządku.
Nie mam zadnych zastrzeżeń w tym temacie.Klima działa szybko i skutecznie.
Przestrzen dla kierowcy i pasażera z przodu jest więcej niz wystarczającą.Na pewno do tego autka nie wejdzie 5 osob poniewax wyspa pośrodku siedzeń pasażerów z tylu jest zbyt duża
Nie wiem kto pisał na temat tego ze to auto jest głośne.to bzdury.Ma lekko sportowe zaciecie i to benzyniak wiec fajnie jak silnik daje o sobie znać
Narazie jest ok nie bylem na przegladzie paliwa mi pije ok 6.5-7 litrow na 100km.Na jednym baku przejezdzam 600 km (40litrow wiecej nie probowalem osuszac baku)
Doskonaly wybór w swietle tego ze hybrydy nadal sa jeszcze drogie a nie jestem fanem downsizingu
Narazie wszystko ok
Brak