Lista ocen Mazda 3 IV Hatchback (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konrad
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Bardzo wysoka ocena, nie znam auta lepiej "spasowanego" z kierowcą. Fotel kierowcy (w mojej wersji skórzany) - rewelacyjny, nie czuję zmęczenia nawet po trasie liczącej wieleset kilometrów, dobrze "trzyma" w ciasnych zakrętach. Bardzo dobrze zaprojektowany układ schowków, niezwykle intuicyjny system dostępu do poszczególnych aplikacji. Zapas miejsca nad głową (choć jestem wysoki), możliwość zapamiętania dwóch ustawień kierowcy. Bardzo wyraźny...
~Skr
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Bardzo mocna strona samochodu, zaprojektowano go z myślą o komforcie kierowcy. Brak dotykowych tabletów to ogromny plus. Wszystkim co najważniejsze można sterować z kierownicy, resztą przy pomocy fizycznych pokręteł (dobrze przemyślanych). Plus za świetny wyświetlacz head-up - w zasadzie nie ma potrzeby patrzenia na zegary.
~piotr
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
jedyne co mi się nie podoba w tej wersji, to obsługa nawigacji zerżnięta z BMW, no ale poza tym jest dobrze, automat, automatyczny postojowy z auto-hold, tempomat z autostartem w korku i utrzymywaniem się w pasie, no i HUD w końcu wyświetlany na szybie, poprzednie rozwiązanie mi się nie podobało specjalnie
~kopytko-m
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Dość ciasno przy kierownicy. Na kratkach montaż komórki(choćby dla Janosika) bardzo ograniczona. Przełączniki świateł i kierunków niewidoczne. słaby dostęp do przełącznika licznika kilometrów. Reszta ok. Niechłodzony schowek to minus. Słabe wyposażenie bagażnika. Brak przegrody możliwości montażu siatki
~Michał
Hatchback 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Analogowa obsługa zamiast dotykowego ekranu, idealnie rozmieszczone przyciski na kosoli środkowej, desce rozdzielczej; łatwo zająć idealną pozycję za kierownicą; wygodny i dobrze ukształotwany wieniec kierownicy w zasięgu rąk opartych łokciami o podłokietniki
~Cezary
Hatchback 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Bardzo wygodne fotele, nie za miękkie ale dobrze podtrzymujące ciało. Idealne umieszczenie przycisków sterowania, wszystko w zasięgu ręki. Obsługa multimediów wygodna mimo braku ekranu dotykowego.
~Robert
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Wydaje mi się, że wystarczy napisać, że radiem, klimatyzacją steruje się za pomocą przycisków i pokręteł, a nie ekranu. W porównaniu do konkurencji dla mnie to ogromny atut.
~Konrad
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Fotele bardzo wygodne, miejsca z tyłu wystarczająco. Materiały bardzo dobrej jakości, użytkowanie na bardzo dobrym poziomie, nic się nie palcuje.
~rystakpa
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Odejmuję gwiazdkę za trochę nieintucyjny pokretło-dżojstik. Poza tym całkiem ok. Ciasne wnętrze nie ułatwia wsiadania.
Dziennik kosztów dla Mazda 3 IV Hatchback
7,9
~Kamil
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Jeżeli nowa Mazda3 zdobyła nagrodę „Red Dot: Best of the Best” to wystarczy chyba za komentarz i nie ma się co rozpisywać
Mazda 3 IV Hatchback