Lista ocen Mazda 3 IV Hatchback (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Skr
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Każde konkurencyjne auto w wersji porównywalnej do enso kosztuje co najmniej 30tys. więcej (a żadne nie wygląda w połowie tak dobrze). Porównanie np. nowego golfa do mazdy 3 wypada jak porównanie kiełbasy śląskiej do sushi, przy czym okazuje się że sushi jest tańsze.
~Kamil
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
W stosunku jakości do ceny 5 ale dodając do tego wyposażenie 5+ każdy rywal przegrywa z mazda A jak ktoś twierdzi inaczej to nie potrafi liczyć Osobiście wybrałem wersję kanjo gdyż uważam że to wyposażenie ma wszystko czego oczekuje i potrzebuje
~piotr
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
w mojej wersji, czyli wszystko + AWD kosztuje sporo, ale kolega wziął Tiguana w 'full wypasie' i zapłacił 20k więcej, za (wg. mnie) auto gorsze pod każdym możliwym względem, oprócz 'gabarytów'
~Konrad
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Witać w co poszły pieniądze, w wyposażenie. Jak dla mnie stosunek ceny do jakości bardzo dobry, co prawda mogłoby być taniej, ale takie już ceny obecnych samochodów i raczej nic z tym nie zrobimy.
~Konrad
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Samochód dość drogi (w tym segmencie), ale broni się wysoką jakością wykonania, komfortem, oryginalnością i właściwościami jezdnymi.
~Michał
Hatchback 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Dość powiedzieć, że sprawia wrażenie konkurencji nie dla Golfa, a dla Mercedesa klasy A.
~Cezary
Hatchback 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Jakość wykonania i materiały lepsze niż w porównywalnych autach tego segmentu ale klasy premium!
~Robert
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Chyba nie ma drugiego takiego samochodu w segmencie z tak bogatym wyposażeniem w tej klasie. I to chyba tyle
~rystakpa
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Osiągi silnika to porażka a prowadzenie nie zachwyca. I to psuje cala ocenę, bo reszta jest naprawdę super.
Dziennik kosztów dla Mazda 3 IV Hatchback
7,9
~Marek F.
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
W wersjach z bogatym wyposażeniem jakość/cena jest chyba OK.
Mazda 3 IV Hatchback