Lista ocen Mazda 3 IV Hatchback (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Super rozmieszczone nawiewy dla kierowcy (łatwo skierować strumień powietrza na dłonie + dodatkowe nawiewy na uda całkiem dobrze zastępują wentylację foteli); duży plus za ogrzewaną kierownicę i szybko nagrzewające się fotele; Wożąc więcej niż 1 pasażera sporym minusem okaże się brak nawiewu na tylną kanapę; dodatkowo w upalne dni czuć, że klimatyzacja "męczy się" - trzeba bardzo mocnego nadmuchu, by ochłodzić auto, co nie zdarzało mi się w...
~Robert
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Ogrzewanie na 5 z plusem. Do tego podgrzewane fotele i kierownica (ale tylko podgrzewana tam, gdzie trzymamy dłonie - nie cały wieniec). Z klimatyzacją jest trochę gorzej, w sensie że auto potrzebuje trochę czasu żeby schłodzić wnętrze, ale jak już schłodzi to klimatyzacja działa wydajnie i cicho.
~Konrad
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Generalnie bardzo dobra wentylacja dla osób siedzących na przednich fotelach. Brak osobnej dla pasażerów na tylnej kanapie sprawia, że z tyłu bywa nieco duszno (według moich dzieci). System wentylacyjny bardzo powoli usuwa parę wodną z bocznych szyb.
~Kamil
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Dziwi mnie trochę że Pan "Pertyn" testując nowa mazde 3 narzekał na klime która według mojej oceny nie chłodzi tylko mrozi !! Jak z ogrzewaniem zobaczymy zimą
~piotr
Hatchback 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Dwustrefowa klima robi swoje, z tyłu raczej nikogo nie wożę. Podgrzewanie kierownicy i foteli w zimie super opcja, szczególnie że grzeje też nerki
~Marian
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Po wylaczeniu "klimy" paruje szyba na środku, po za tym automatyczna klimatyzacja robi wichury. Ogólnie klimatyzacja jest mało wydajna.
~Mazzur12345
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Wszystko ok, ale auto się stosunkowo wolno grzeje. Na postoju, nie da się go ogrzać. Po ruszeniu po ok 2 Min robi się ciepło.
~Skr
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Auto nie nagrzewa się szybko, ale z drugiej strony podgrzewanie foteli i kierownicy osładza czas oczekiwania.
~piotr
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
2-strefowa klima, grzana kierownica i fotele - czego chcieć więcej?
~kopytko-m
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
klima spoko, ogrzewanie nie wiem, jest lato. Brak chłodzenia schowka...
Mazda 3 IV Hatchback