Lista ocen Mazda 323 III Hatchback (23)

~igor@unix.wroclaw.pl
Hatchback 1.6 GT 86KM 63kW
Jestem pod wielkim wrażeniem. 21 lat temu japończykom udało się zrobić auto jakościowo i technologicznie wyprzedzające większość europejskich konstrukcji. Porównywanie tej mazdy do innych samochodów tego samego segmentu prawie zawsze wypada na jej korzyść. Prawie, bo jeszcze było BMW E30.
~rzesza
Hatchback 1.6 GT 86KM 63kW
Nie spodziewalem sie ze za 1300 PLN mozna miec taki pojazd, nigdy mnie nie zawiodla, a wrecz wprawiala w zdumienie. Szkoda ze z czesciami nie jest juz za dobrze do tego modelu, ale dla chcacego nic trudnego. Gdybym nie wyjechal z Polski jezdzilbym nia do samego konca mojego lub jej. Zyczylbym sobie samych tak bezproblemowych samochodow z charakterem. NAstepna bedzie Mazda eFka z przedzialu 96-98. Acha nie wspomnialem, poza maluytkimi sladami...
~Kruk
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Mała moc ale samochód jest bardzo lekki. Więc nie ma problemu w jeździe nawet po autostradzie 140-150. (Silnik)
4,1
~Piootle
Hatchback 1.6 73KM 54kW
Jak na ten rocznik oraz instalację LPG sprawuje się wyśmienicie. Po regulacji obroty są jak na benzynie. Elastyczność jak w diselu. 4 bieg - 40-ponad 130km/h, 5 bieg- 50-max. Oczywiście tak nie jeżdżę ale daję pogląd. (Silnik)
~Student
Hatchback 1.6 73KM 54kW
Ja jestem b. zadowolony. Samochód jest bardzo dynamiczny, wygodny i mało przy tym pali. Części (mimo iż jest to japoński samochód są na poziomie konkurencji z niemiec). Naprawdę nie ma obaw podczas kupowania: Jeśli Mazda nie jest powypadkowa i jakoś wygląda to będzie jeszcze służyła przez długie lata.
~M.
Hatchback 1.4 60KM 44kW
tu mogłoby być lepiej, wsteczny czasem ciężko wchodzi, pozostałe tez nie za płynnie (Skrzynia biegów)
3,8
~marcingru@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 73KM 54kW
Mazda 323 1.6i,8V, B6,1987r. 219000km przebiegu-Samochód w cenie ok 7 tyś. zł.,duża radość z jazdy,świetne przyspieszenie,niestety już staruszek.Następną moją mazdą będzie Mazda 323F.Polecam wszystkim!
~Janusz
Hatchback 1.4 60KM 44kW
raczej nie kupilbym drugo raz takiego uzywanego, wolalbym starsze o kilka lat audi 80 itp
~baraklis
Hatchback 1.6 GT 86KM 63kW
Co prawda nie przerzucilem znacznej liczby aut ale jako do auta japonskiego nabralem sentymentu bo po prostu nie zawodzi.
~szaga
Hatchback 1.6 73KM 54kW
grzeje szybko, ale z chłodzeniem ma lekki problem :) (Wentylacja i ogrzewanie)
Mazda 323 III Hatchback