Lista ocen Mazda 323 III Kombi (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wlodekiewa@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 86KM 63kW
To moje ukochane auto. Teraz zostawiłem je dzieciom, ale często jeszcze nim jeżdże. Oczywiście w porównaniu z nowym seatem leonem, którym teraz jeżdże, nie robi już takiego wrażenia, jak wtedy kiedy była piękną czterolatką. Mój egzemplarz pochodzi ze Szwecji - sam go tam kupiłem od pierwszego właściciela i tam nim 5 lat jeździłem. Kupiłem jak auto miało 4 lata i 60 tys. na liczniku. Przejechałem nim więc ponad 240 tys. i jeżdżę dalej!
~Otoczak
Kombi 1.7 D 56KM 41kW
Przednie amortyzatory od nowowści tylne wymieniane 2 razy. Zawieszenie dość twarde. Kiepskie ogrzewanie. Jak na silnik Diesla z lat 90-tych to bardzo cichy i dość dynamiczny. Moja dziewczyna uczyła się na niej jeździc ale i tak jestem pewien że 100 tys. zrobi bez powaznej naprawy.
~piter3266@interia.pl
Kombi 1.7 D 56KM 41kW
Wszystko byłoby wspaniałe gdyby sie tylko tak silnik nie psuł, moze jest i moja wina ze jeżdziłem czasami troszeczke szybciej tzn 140kmh ale to niejest jakaś zawrotna prędkość nie było to aż tak nagminne zeby spowodowało przegrzanie silnika.
~Robert
Kombi 1.7 D 56KM 41kW
ekonomiczny, niezawodny, trochę ubogie wyposażenie i nieciekawe wnętrze, brak wspomagania kierownicy, stacja serwisowa średnio raz na rok (pomijając okresowe przeglądy techniczne i wymiany oleju silnikowego).
~Artur
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
Ogólnie dobry,niezawodny,oszczędny pod względem spalania i przestrzenny. Drogi w częsciach zamiennych i trudno dostępnych(wszystko na zamówienie)
~dawid
Kombi 1.6 86KM 63kW
naprawde swietne auto male ale bez przesady i bardzo szybkie moja osiagala 200 licznikowe. jedynie wyglad ale w porownaniu do golfa i biorac pod uwage cene...
~J@N
Kombi 1.6 86KM 63kW
SUPER!!!!! więcej takich samochodów, przedtem miałem NISSANA SUNNY, też był super. Niech żyje JAPONIA i ich przemysł samochodowy.
~Tomek_Elk
Kombi 1.6 86KM 63kW
na szkolne 4 tylko ze wzgledu na wiek i czesciowe wyeksploatowanie gdyby bylo nowe dal bym 5
~tedi
Kombi 1.6 4x4 86KM 63kW
autko godne polecenia-zapomniałem jak wygląda warsztat.
Mazda 323 III Kombi