Lista ocen Mazda 323 IV F (150) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 204 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dantom
F 1.6 16V 88KM 65kW
Jak sie jedzie zimą to jest spoko bo jak mowiłem sa duze okna. Oprócz tego autko jest dobrze zailozowane wystarczy delikatny nawiem i jest ciepło. Nawet przy ostanich mrozach do 25C to było bardzo ciepło.
~MyQeLL
F 1.8 16V GT 128KM 94kW
W zimie silnik szybciutko przekazuje ciepło do wnętrza, można spokojnie jeździć bez kurtki. Szyby parują jedynie przy zamkniętym obiegu, ale tej funkcji w zasadzie bardzo rzadko się używa.
~Martini
F 1.8 16V 4WD 103KM 76kW
Raczej o upal to w zime trudno, ale nagrzewa sie szybko (bez wynalazków z zakrywaniem chlodnicy na zime, termostat dziala naprawde :D)...a dodatkowa wentylacje zapewniaja kiepskie uszczelki w drzwiach. :)
~jasik5
F 1.6 16V 88KM 65kW
W lato wystarczy obrócić korbkę od szyb i jakoś da się wytrzymać. W zimę grzeje tak jak powinien. Nagrzewa się tak szybko, że nie muszę skrobać szyb, bo kilku minutach same odmarzają.
~Prasco
F 1.6 16V 88KM 65kW
Zimą szybko się nagrzewa. Szyby lubia parować, jednak nie stanowi to jakiegoś wielkiego problemu. Latem - ta wersja nie posiada klimy ale nawet długie trasy w upale są do przeżycia.
~KwL
F 1.6 16V 88KM 65kW
Z ty miałem problemy. Nawiew na szybę przednią nie był najmocniejszy, co zimą często powodowało dyskomfort widoczności. Byc może akurat u mnie był z tym problem.
~Rafal
F 1.6 16V 88KM 65kW
silnik ze sprawnym termostatem grzeje sie zima na odcinku 2 km do temperatury standardowej, cieplo rozchodzi sie szybko i sprawnie, nawiew pod kierownica to juz ogolny wypas
~Ultra_Media_200
F 1.6 16V 88KM 65kW
Nagrzewa się bardzo szybciutko, z wentylacją ok bo mam szyberdach co dużo daje latem, autko szczelne, jak zamknąć się w nim na dłuzszy czas to pewnie tlenu by zabrakło :)))
~mad_man
F 1.6 84KM 62kW
ojoj ale tu cieplutko w zimie to sa sekundy jak autko jest nagrzane.. ogrzewanie pieknie dzial, wentylacja w lecie niestety nie najlepiej...ale jak dla mnie - szyby w dol i jazda

Usterki Mazda 323 IV

Mazda 323 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lukasz@domowy.net
F 1.8 16V GT 128KM 94kW
w zimie nawet szybko się nagrzewa, w czasie deszczu szybko parują szyby, które tak szybko nie chcą potem odparować ale w sumie nie ma co narzekać, plus - nawiew na nogi pasażerów
Mazda 323 IV F