Lista ocen Mazda 323 IV F (150) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 204 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek990
F 1.6 16V 88KM 65kW
Wnętrze szybko się nagrzewa co w upalne dni może być uciążliwe. Z wentylacji jestem średnio zadowalająca - lepiej sprawuje się uchylone okno.
~sarna
F 1.6 84KM 62kW
grzeje szybko i dobrze, w lecie trochę gorzej ale jest szyberdach i szyby więc radzę sobie z parującymi szybami mam problem ale daje rade
~arturgarbacz@wp.pl
F 1.8 16V 4WD 103KM 76kW
Część właścicieli narzeka na temperaturę w zimie. Wbrew tym opiniom moja koleżanka wsiadając do auta stwierdziła jednak "...ale ogrzewanie to ma zaje...." :)
~FILIPE hibit@tlen.pl
F 1.6 16V 88KM 65kW
Ten samochód nagrzewa się po kilometrze jazdy do optymalnej temp.zimą grzeje jak w tropikach:)Latem szyberdach i lekki nawiewik i wypasik :]Klima zbędna.
~lukasze1@op.pl
F 1.6 16V 88KM 65kW
Zimą szybko się nagrzewa, ogólnie cały układ odpowiedzialny za wentylację i ogrzewanie jest raczej niezawodny i bardzo dobrze spełnia swoją rolę.
~vedel vedel@wp.pl
F 1.6 84KM 62kW
Wcześniej jeździłem Hondą civic i śmiało stwierdzzam, że japońce szybko się grzeją :) zaparowane szyby to kwestia kilkudziesięciu sekund.
~david
F 1.6 16V 88KM 65kW
akurat u mnie od zawsze były z nim problemy, samochód kupiłem z zepsutym ogrzewaniem, więc pewnie jeśli go nie naprawie to nadal będą :)
~leon
F 1.6 16V 88KM 65kW
wersja glx, czyli bez zadnych dodatkow. przydalby sie otwierany dach. latem bez zastrzezen, a zima jeszcze lepiej. ogrzewanie bardzo wydajne i szybkie.
~chudyy
F 1.6 16V 88KM 65kW
Czysty układ chłodzenia, brak zanieczyszczeń na nagrzewnicy typu liście, w zimie ciepło bez kurtki a latem pieknie chłodzi.
~Illmereth
F 1.6 16V 88KM 65kW
Nieco głośna, ale skuteczna. Da się wytrzymać przy upałach w lato, jednocześnie potrafi nieźle nagrzać w zimę.
Mazda 323 IV F