Lista ocen Mazda 323 V F (166) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 169 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kacper98
F 2.0 i V6 24V 144KM 106kW
Jak na tak małe autko jest wręcz nieprzyzwoicie dużo miejsca. Jedynie mogło by być więcej miejsca na głowę na tylnej kanapie dla wyższych osób powyżej 185cm. Miejsca jest niemal tyle ile w moim wcześniejszym Accordzie VI czyli aucie innej klasy. Mam 183cm wzrostu i sidadając "sam za sobą" zostaje mi jeszcze troszkę miejsca na nogi i głowę. W bagażniku po złożeniu tylnej kanapy mieści się duży rower z kołami 26 cali. Przed złożeniem kanapy jest...
~Paweł, szuri@poczta.onet.pl
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Mam 188 cm wzrostu i fotel kierowcy mam odsunięty prawie na maksa. Mimo to miejsca na nogi za mną jest jeszcze trochę i spokojnie na niezbyt długą trasę ktoś może za mną usiąść. Opadająca linia dachu ogranicza trochę przestrzeń na głowę z tyłu, ale mimo wszystko mieściły się tam dość wysokie osoby. Jedną ze spraw, która może przeszkadzać starszym osobom jest to, iż dość ciężko się wysiada, szczególnie z tylnej kanapy. Tylne drzwi są małych...
~Łukasz
F 1.8 i 16V 114KM 84kW
Tu też o dziwo dobrze, z przodu wiadomo więcej miejsca i siedzi się na \"ziemi\":D z tyłu nawet nie wiedziałem że jest tak dużo miejsca póki nie przejechałem się z kolegą jego mazdą. naprawdę ten samochód wygląda jakby z tyłu było miejsce na foteliki dziecięce i nic więcej a tu \"zonk\", we 4 osoby jedzie się wygodnie nikt nie narzeka a i w 5 da się radę spokojnie.
~bojar211
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Z przodu wszystko ok , dużo przestrzeni, auto bardzo wygodne, gorzej mają osoby siedzące z tyłu co prawda miejsca na nogi i ogólnie jest dużo lecz wyższe osoby mogą mieć problem siedząc po bokach gdyż sufit jest tam stosunkowo nisko położony (wina sylwetki auta), doskwiera też pas biodrowy w środkowym miejscu , który jest nie wygodny.
~ZielonyDzony
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Z przodu elegancko, z tyłu dla niższych osób, 3 dorosłym chłopom z tylu jest ciaasno ;/, ale to kompakt nie limuzyna ;p i lepiej dziewczyny wozić a im się to auto podoba;D. Zaaajebiście duży bagażnik, wchodzi każdy cały rower po złożeniu tylnych siedzeń (nawet duże holenderskie rowery), woziłem drzwi od mieszkania, bez problemu, mini furgonetka :D
~MVB
F 2.0 i V6 24V 144KM 106kW
Daje 5 poniewaz zazwyczaj jezdze sam:) Ewentualnie we dwojke. Jesli kierowca jest osoba wyzsza to miejsca z tylu za duzo nie pozostaje,raczej dla malych dzieci.Kierowca ma wystarczajaco miejsca i wszystkie przyciski ma pod reka. Pasazer obok kierowcy nie bedzie zawiedziony. Gorzej z tylna kanapa-raczej dla dzieci.
~Olek lt
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
jako że jeżdżę przeważnie sam lub z panienką ;), to miejsca jest wiele ! z przodu jest bardzo wygodnie, kubełkowate fotele, mam wzrostu 190cm i to jest jeden z nielicznych samochodów gdzie wygodnie się mieszczę, co prawda ludzie się dziwią jak wysiadam z takiego maleństwa, ale się mieszczę !!, rewelacja.
~Michał
F 1.8 i 16V 114KM 84kW
Siedzi się nisko. Wsiadając do samochodu od razu masz wrażenie że zakręty będziesz zbierał razem z nim. Przednie fotele mają świetne trzymanie boczne a przy tym są wygodne nawet przy kilkugodzinnej trasie. Tylna kanapa miękka i bardzo wygodna ale dla osób nie wyższych niż 180 cm
~Tołdi
F 2.0 i V6 24V 144KM 106kW
Jak na tą klasę to jest bardzo dobrze, choć z przodu podłokietnik mógłby być nieco większy i wyżej umiejscowiony. Z tyłu także wygodnie kanapa wygodna, podłokietnik dobrze umiejscowiony. Jest tylko małe ale. Osoba wyższa niż 180 cm nie zmieści się z tyłu ponieważ dach nisko opada.
~mavic5@wp.pl
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Wewnątrz samochód jest bardzo przestronny. Z przodu dla kierowcy i pasażera miejsca jest bardzo dużo. Z tyłu co prawda pasażerowie nie mają wiele miejsca na nogi ale dobrze pomyślana konstrukcja umożliwia wygodne siedzenie nawet wysokim osobom (bez dotykania głową podsufitki)
Mazda 323 V F