Lista ocen Mazda 323 V F (133) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 202 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bojar211
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Cena/Jakość hm stosunek tych dwóch wartości jest dość równy jeśli trafimy na dobry i zadbany egzemplarz.Moja Mazda jest dowodem na to że nie trzeba dużych pieniędzy aby cieszyć się z jazdy, kupiłem ją okazyjnie w stanie wizualnym do dopieszczenia ale mechanicznie jest bez zarzutu poprzedni właściciel nie dbał o wnętrze i raczej nie był pedantem ale udało się to szybko naprostować i wnętrze Mazdy lśni jak nowe.Nie zamienił bym ją na żadne inne...
~duncan idaho
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Za 13 tys PLN kupiłem 10 letnią Mazdę chociaż mogłem za tyle kupić Fiestę 1,25 z 2002 roku. Madzia była droga jak na swój rocznik, ale stan techniczny był idealny, miała pełne wyposażenie i udokumentowany przebieg - 152 tys kilometrów (oryginalna książka serwisowa plus komplet dokumentów pojazdu). Widziałem krajowego Civica 1.4 iS z 2000 roku za 21 K (do negocjacji) i nie zamieniłbym Mazdy na niego., Kupiłem egzemplarz w świetnym stanie.
~Bartek
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Kupiłem mazdę 3 lata temu, cena którą zapłaciłem była wyższa od wielu innych ogłoszeń z samochodami z tego rocznika. Koledzy miłośnicy golfa i t4 nabijali się ze mnie prawie 2 miesiące. Problem w tym że osławiony golf III TDI się rozpadł i nie opłacało się go już nawet reanimować, a T4 stoi raz w miesiącu u mechanika. Auto odwdzięczyło mi się praktycznie bezawaryjnością i wymianą tylko podstawowych elementów eksploatacyjnych.
~strusiu
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Niech kazdy sobie zada pytanie czy kupic golfa3-wyposazenie centralny zamek czy opel tigra-mało miejsca w tej samej cenie a napewno bardziej awaryjne auta i czesto drozsze i strasze wowczas dojdziesz do wniosku ze nie warto przepłacac za niemieckiego kanciaka którym jezdzi poł polski czy 2 miejscowej skrzynki gdzie praktycznosc i silnik daje duzo do zyczenia
~Paweł, szuri@poczta.onet.pl
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Nie jest to najtańszy w zakupie samochód w swojej klasie,ale daje za to dużo więcej niż konkurencja. Świetne prowadzenie, dobre wyposażenie i sam wygląd tego auta ma w sobie to „coś”, co przykuwa wzrok i nie nudzi się szybko. Oprócz tego nie mogę narzekać na jakieś większe problemy z eksploatacją. Samochód na lata.
~Kacper98
F 2.0 i V6 24V 144KM 106kW
Za cenę około 4-10k złotych (dane na rok 2020) świetne auto do jazdy na codzień. Niestety aut z silnikiem 2.0 V6 na sprzedaż praktycznie nie ma. Stoją u pasjonatów modelu/marki. Często są to niestety niedobitki. Mazda 323F BA 2.0 V6 24V staje się powoli ciekawym youngtimerem, tak mi się wydaje przynajmniej.
~mavic5@wp.pl
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
W zależności od rocznika modele te są sprzedawane średnio za ok 10.000. Za te pieniądze użytkownik nabywa samochód wykonany przez Japończyków typowo jak na lata 90 - czyli bardzo starannie i przy zastosowaniu dobrych materiałów. Śmiało polecam wszystkim ten model pod każdym względem!!!!
~Mariusz
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Uwazam że Mazdy trzymaja sie niezle cenowo,ale przyzwoicie,a rozpietosc jest duza,zalezy to przede wszystkim od stanu auta.Choc ciezko czasem trafic szczególnie w Polsce na zadbany egzemplarz i przede wszystkim bezwypadkowy.J jestem ogólnie bardzo zadowolony i ze szczerym sercem polecam 323F BA
~mz1908@wp.pl
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Za te pieniądze nie kupisz lepszego auta. Tak wyglądającego, jeżdżącego i BEZAWARYJNEGO. Ale pamiętaj nie kupuj pierwszego lepszego. Ja mojej sztuki szukałem 2 miesiące. Bardzo dużo było wyeksplaatowanych bądź bitych. Szukajcie długo a będziecie zadowoleni tak jak ja.
Dziennik kosztów dla Mazda 323 V F
10,3