Lista ocen Mazda 323 V F (159) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 176 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
F 1.8 i 16V 114KM 84kW
Ogrzewanie wystarcza wiadomo to benzyna chwila moment i jest ciepło, nie dorównuje to mercedesowi i jego sławnego ogrzewania ale jest ok, słabiej za to z klima, ale to wina słabego nadmuchu. Na ostatnim biegu wieje dość fajnie ale jednak w audi miałem huragan w samochodzie, wiało jak diabli. Parująca tylna szyba trochę denerwuje, popada deszczyk i już cały samochód zaparowany a tylną szybę najgorzej odparować. Z przednią i bocznymi nie ma...
~ZielonyDzony
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Nie mam filtra kabinowego, to lecą przez nawiew liście itp. Przy kupnie trzeba sprawdzić, bo fabrycznie losowo chyba były wypuszczane z fabryki raz z filtrem a raz bez, filtr powinien być za schowkiem pasażera. Ogrzewanie to takie, że można się poparzyć i bardzo super, nie mam klimy ale szyberdach jest świetny ;D.
~Paweł, szuri@poczta.onet.pl
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Problem parujących szyb występuję raczej rzadko. Oprócz tego klimatyzacja ma ciekawą funkcję, gdy temperatura w środku auta zrobi się zbyt niska sprężarka wyłącza się automatycznie. Oprócz tego bardzo przydatna jest funkcja wewnętrznego obiegu powietrza, którą często używam przejeżdżając przez lokalne wsie w podróży do rodziny :)
~bojar211
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Ogrzewanie jest rewelacyjne, silnik dość szybko się nagrzewa co daje przełożenie na ogrzewanie wnętrza , dmuchawy są na tyle mocne że nie warto rozkręcać ogrzewania na maksymalny poziom bo można się wręcz ugotować ;-) co do klimy jeszcze nie sprawdziłem bo nie miałem okazji jeździć przy wysokich temp.
~Daniel
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Klimatyzacja jest dobra samochodzik zimą szybko się nagrzewa. A latem klima tez sobie radzi chociaż wole jej nie używać lepiej otworzyć szyby :) a największa jest radość gdy podjeżdża się pod sklep i otwiera się wtedy drzwi a ludzi się patrzą bo to daje sportowy wygląd drzwi bez ramek:)
~mz1908@wp.pl
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Idealnie. Autko stoi mi na zewnątrz, a przy -10stopni odpaleniu i wyjechaniu za bramę już zaczyna lecieć cieplę powietrze. Po kilku minutach nie można wytrzymać. Jeśli kogoś nie lubisz włączasz nawiew na szybę i na 4 a w aucie można się ugotować. Ja się już przyzwyczaiłem do tego.
~mz1908@wp.pl
~duncan idaho
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Klima chłodzi w stopniu wystarczającym (dwa razy przeziębiłem się), ogrzewanie też w porządku - minus za intensywne parowanie szyb w trakcie deszczu - tylko klima radzi sobie z tym skutecznie. Plus z kolei za szklany elektryczny szyberdach (odsuwany + uchylany) - pomaga.
~bordo92@interia.pl
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
jest dobrze, szyby szybko odparowują, autko szybciutko się nagrzewa, jedynym mankamentem jest opieranie się szyb wyłącznie na uszczelkach (bez górnego słupka jak w poprzedniczce), wiec przy większych prędkościach troszeczkę szumi i można poczuć mały wir powietrza
~lucky
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
bardzo się zawiodłem na tym elemencie,auto się szybko nagrzewało,ale klima to tragedia.Nawet po odgrzybieniu i nabiciu nie wydalała za bardzo przy dużych upałach,a silnik słabnął jakby miał 20 koni mniej,beznadzieja.
Mazda 323 V F