Lista ocen Mazda 323 V F (155) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 180 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bojar211
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Niektórzy narzekają na wyciszenie tego auta i ogólnie aut Japońskich z tego okresu, fakt może i szyby bez ramek dają lekki pogłos w samochodzie przy wyższych prędkościach ale jest to drobny minusik, silnika aż tak bardzo w kokpicie nie słychać no chyba że wejdziemy na wyższe obroty ale wtedy zaczyna się mruczenie tego dobrego motoru a nie jakiś tam hałas :), słychać za to szum opon być może to wina opon cało rocznych mi osobiście to nie...
~ZielonyDzony
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Do 80 km/h jest cicho potem przeszkadza świst od szyb w drzwiach, które są bez ramek, szczególnie z okolic lusterek (być może spowodowane, starymi uszczelkami), wtedy silnika nie słychać, a ten jest cichy, przy większych obrotach pracuje jak odkurzacz (z takim gwizdem jakby turbo). Bardzo dobre wygłuszenie drzwi jeśli chodzi o głośniki zawsze się pytają czy nie mam tuby basowej ;D, nie nie mam i to na fabrycznych, z przodu.
~Luck92
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Jestem pozytywnie zaskoczony. Czytałem że przez brak ramek drzwi jest wysoki poziom hałasu - nie w moim egzemplarzu. Wiadomo - jak to w aucie tego typu, długotrwała jazda z prędkościami powyżej 120-130 km/h jest trochę męcząca ale mimo to wyciszenie dobrze oceniam. Może to dlatego że trasy które pokonuje lecą drogami powiatowymi, ewentualnie wojewódzkimi i prędkość jazdy to 80-110.
~Kacper98
F 2.0 i V6 24V 144KM 106kW
Przez super wyglądające bezramkowe szyby szum powyżej 100kmh jest na dłuższą metę męczący. Ze względu na krótką skrzynie, twarde zawieszenie i słabe wyciszenie Auto średnio nadaje się w dłuższą trasę. Plastiki we wnętrzu też na wybojach się trochę tłuką. Wyciszenie oprócz korozji to jest najwoeksza wada tego auta.
~norbi
F 1.8 i 16V 114KM 84kW
TO jest jej najwieksza moim zdaniem wada!! W madzi jest dosc twarde i niskie zawieszenie co daje dosc slaby komfort jazdy a na naszych drogach tym bardziej,ogolnie jest glosno plus wiek samochodu 14 lat to i plastiki zaczyna byc slychac ale jakbym chcial lepszy komfort to bym kupil lagune albo vectre :) mozna sie przyzwyczaic
~Siepek@vp.pl
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
wydaje mi sie że jest dość dobre , przy większych prędkościach jest już głośno , może to wina tego że drzwi są bez ramek no ale szczerze mówiąc to jest jedna z to najpiękniejszych rzeczy w tym aucie.Wogóle wydaje mi sie że nie ma innego auta 5 drzwiowego z drzwiami bez ramek więc madzia jest ma jakieś miejsce w historii :D
~sylweczek
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Dla mnie bomba-na wolnych obrotach to trzeba patrzeć na kontrolki, czy świecą bo silnika nie słychać wogle. Przy szybszej jeździe 130-140 miłe mruczenie. Za to denerwujący (przynajmniej mnie) szum pochodzący z bocznych drzwi-brak ramek w szybach. TEN TYP TAK MA!!!
~duncan idaho
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Silnik ma przyjemny odgłos jak na 4 cylindry, na codzień bardzo cichy, głośniejszy przy ostrym przyśpieszaniu. Minus za szum powyżej 140 km/h pochodzący od szyb bez ramek. Ale wiedziałem o tym kupując 323F. Żadnych trzasków, stuków czy skrzypienia deski rozdzielczej.
~Tołdi
F 2.0 i V6 24V 144KM 106kW
Jeśli ktoś nie lubi pomruku mazdowskiej vałki to będzie narzekał. Powyżej 120 robi się dość głośno a to przez to że szyby nie mają ramek. Coś za coś. Zawsze można włączyć muzę (seryjne nagłośnienie daje radę w porównaniu do konkurencji)
~Paweł, szuri@poczta.onet.pl
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Na niskich obrotach jest raczej cicho, niestety, jeżeli zajdzie potrzeba jechania szybko po autostradzie to już robi się trochę głośniej. Pamiętajmy, że jest to samochód klasy C, a nie o limuzyna. Oprócz tego podoba mi się dźwięk tego silnika :)
Mazda 323 V F