Lista ocen Mazda 323 V P (19) - Całokształt

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
P 1.3 73KM 54kW
Wiem że ludzie powiedzą \"diesel bo benzyna taka droga\". Co ja mogę powiedzieć? Głupi jesteście! Jak japończyka to tylko benzyna. Wiadomo że jak się coś zdarzy z silnikiem benzynowym to koszta naprawy w stosunku do diesla to pikuś. Japończyki robią genialne silniki benzynowe( wujek ma nissana, chyba synny, ok. 20lat. mówił mi że jak do tej pory to w silniku wymienił jedynie olej a zjechał nim całą europę. Jaszcze raz powtórzę! Ten japończyk...
~Cl4ym0re
P 1.5 i 16V 88KM 65kW
Ogolnie samochod potrafi zaskakiwac. Szczegolnie iloscia miejsca, praca skrzyni biegow jak rowniez osiagami (bez instalacji gazowej). Silnik zle znosi gaz i na dluzsza mete raczej nieoplacalna inwestycja, ze wzgledu wlasnie na czeste awarie tego regulator cisnienia w silniku. Dopoki samochod jezdzil tylko na benzynie bylo super, nieliczac ukladu kierowniczego, ktory pozostawia wiele do zyczenia.
~maly500
P 1.5 i 16V 88KM 65kW
wyglad samochodu super moze po za swiatlami z przodu mi sie nie podobaja.z tylu juz lepiej.bagaznik jak na mala rodzinke wystarczajacy,silnik wporzadku potrafi zaskoczyc.zawieszenie samochodu jak najbardziej ok komfortowe wnetrze wszytsko w zasiegu reki.jakosc plastikow ? jak na 14 letnie auto i przebieg 200 tys to nie widze problemow po za kierownica ale i tak mam obszyta skora.
~Hellewacht
P 1.3 73KM 54kW
Autko ogólnie bardzo przyjemne. Nigdy nie musiałem inwestować dużych pieniędzy w jego naprawy. Jeśli chodzi o blachy, to wiadomo - samochód z 1998 roku, więc nie oczekujmy cudów, ale o tym później.
~Hellewacht
~mieszk3
P 1.3 73KM 54kW
In plus silnik, miejsce w środku, jakość wykonania. Jedyny minus to spalanie i wysokie ceny części. Kupując ten samochód kupuję się japońską niezawodność, przynajmniej w kwestii silnika.
~Damian
P 1.3 73KM 54kW
Jak na małe autko z Japonii z czasów, kiedy to coś jeszcze znaczyło, to oceniam je na 5/5. Żadnych awarii przez 40 tys km zrobionych na LPG. Autko dalej jeździ.
~Seba
P 1.3 73KM 54kW
Mazda doskonale nadaje się do jazdy miejskiej jak również do dalekich wakacyjnych wypadów. Jeżeli tylko się o nią dba, to na pewno odwdzięczy się długim i bezawaryjnym działaniem
~realone
P 1.3 73KM 54kW
Auto godne polecenia. Nic się nie psuje jeździ się bardzo dobrze. Pali dużo niestety i strasznie hałasuje ale to tylko tyle, cała reszta na wielki plus.
Dziennik kosztów dla Mazda 323 V P
7,3
8,7
~Raizo
P 1.3 73KM 54kW
Całokształt samochodu naprawdę mi się podoba, auto jest zgrabne i bardzo ładne, a groźny wygląd z przodu nadaje charakteru.
Mazda 323 V P