Lista ocen Mazda 323 VI F (132) - Ergonomia

Na liście zabraknie 142 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Enkidu z Krakowa
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Jak dla mnie za mało schowków w aucie. Na plus zasługuje przesuwana tylna kanapa,która może powiększać przestrzeń bagażową. Minusem tego tylna kanapa jest usytuowana nieco wyżej niż w innych autach, co dla osób bardzo wysokich może znaczyć dotykanie sufitu głową:). Bagażnik tylny, jak na to auto jest wystarczający. Nie możemy zapominać, że podwozie 323f bazuje na modelu 626.Zatem kupując Mazdę 323f, otrzymujemy kompatkowe auto, w...
~KJD
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Dwa duże minusy i dwa małe : -podłokietnik jak w Modeo II całkowicie bez sensu zaprojektowany -za niski i za krótki. -brak regulacji kolumny kieronicy w płaszczyżnie poziomej. - fotel kierowcy mógłby być (regulowany) jeszcze niżej . - bardzo słabe podświetlenie zegarów zbyt ciemne (ja mam podświetlenie czerwone i srebrne tarcze)oraz podświetlenie zegarka w kolorze zielonym zupełnie nie pasuje do podświetlenia calej deski(piękny czerwony)...
~Ananas
F 1.5 16V 88KM 65kW
Ergonomia jak w konkurencyjnych konstrukcjach niemieckich. Drażniące jest jedynie obsługiwanie włączników świateł przeciwmgielnych, wyłącznika kontroli trakcji, regulacji wysokości świateł i jasności podświetlenia - panel umiejscowiony na wysokości lewego kolana nie sprzyja łatwości obsługi. Jest to w zasadzie jedyny minus tego auta - wymaga przyzwyczajenia.
~KOroll
F 2.0 16V Sport 131KM 96kW
Jako mężczyzna mający 180cm wzrostu mam wszystko pod ręką. Nie zauważyłem \"trudności\" w dostępności do któregokolwiek elementu wyposażenia, zarówno podczas jazdy jak i postoju. Wnętrze wykonane z dobrej jakości materiałów i plastików. Przy zakupie zastanawiałem się nad autem 3-drzwiowym ale teraz już wiem że dobrze wybrałem i nie żałuję podjętej decyzji.
~Silver
F 2.0 16V Sport 131KM 96kW
Jest gdzie bezpiecznie postawić kubek + schowek w podłokietniku. Szkoda, że nie jest regulowany, ale dopiero auta "niepremium" dopiero po 2000 roku miały taki ficzer. Na brak na schowki nie narzekam. Zapalniczka jest, a o dziwo nie wszystkie auta mają ;) dostęp nawet do filtra kabinowego nie jest skomplikowany.
~xmss@op.pl
F 1.5 16V 88KM 65kW
Bez zastzreżeń, może jedynie umiejscowienie włączników świateł przeciwmgłowych pod kolumną jest nietrafione ale poza tym wszystko gitarowo. Bardzo czytelne zegary, nie rażą niebieską czy czerwoną barwą (niemce) naprawdę jazda noca Audi była uciążliwa a ściemnianie jakoś mnie nie interesuje gdyż lubię się przyglądać na zegary.
~Michał
F 1.6 16V 98KM 72kW
Obsługa auta jest bardzo intuicyjna. Wszelkie przyciski są tam gdzie człowiek się ich spodziewa. Brakuj mi jednak trochę tego aby schowek nad skrzynią biegów (ten pod prawy łokciem kierowcy) był trochę wyższy. Lubię jadąc samochodem opierać na nim łokieć, tu nie mogę tego czynić;]
~Janek
F 1.5 16V 88KM 65kW
Wszystko jest tam gdzie być powinno. Wszelkie pokrętła obsługujemy intuicyjnie. Bardzo przydatne schowki na telefon, okulary itp. Dwa miejsca na kubki lub mniejsze butelki z napojami świetnie umilają życie kierowcy i pasażerowi. Zegary czytelne, dobrze widoczne.
~kapistm
F 2.0 16V Sport 131KM 96kW
Wszystko co jest niezbędne, ten samochód ma w wyposażeniu. Automatyczna klima, 4 x elektryczne szyby. Wszystko jest pod ręką. Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić, to uchwyt na napoje. Może jest to drobnostka, ale jest zupełnie niefunkcjonalny.
Dziennik kosztów dla Mazda 323 VI F
6,6
7,8
9,1
~Pawel
F 1.3 16V 73KM 54kW
szkoda ze fotele nie sa ruchome w 3 plaszczyznach tylko w 2, i kierownica tez mogla by byc w 2 a nie 1. po za tym pojemne poreczne schowki i wszysko na swoim miejscu. pilot w kierownicy do radia jest w idealnym miejscu i jest bardzo intuicyjny.
Mazda 323 VI F