Lista ocen Mazda 323 VI F (120) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 154 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mlodyldz
F 1.8 16V 114KM 84kW
Jak na auto za ok 10-14tys. zł ciężko mi znaleźć rywala godnego polecenia. Auto nie jest oklepane, lecz pomimo tego problemu ze znalezieniem części nie ma. Wyposażenie wersji 1.8gt lepsze niż w niejednym nowym aucie klasy średniej, średniej wyższej(ABS, TCS, 4xSRS, 4x elektryczne szyby, elektryczne lusterka, elektrycznie regulowane światła, światła przeciwmgielne tył, przód, podłokietnik, komputer pokładowy, klimatyzacja, dzielona przesuwana i...
~royal3000@o2.pl
F 1.6 16V 98KM 72kW
Za tą cenę możemy mieć splochane Audi A4 po wiejskim tuningu, nudnego do bólu Golfa 3 lub spapranego Golfa 4 w opłakanym stanie. Możemy mieć też starego Passata albo Opla Astrę II, które polotem i wyglądem można porównać do drewnianego wychodka. Tutaj dostajemy japońskie auto z pełnym wyposażeniem (poduszki, wspomaganie, elektryka, klima, kontrola trakcji, porządne audio itd.), które jest wyposażone w całkiem ogarnięty silniczek. Całość można...
~Enkidu z Krakowa
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
W 2008 roku kupiłem auto z uszkodzonym czujnikiem pompy wtryskowej za kwotę 17800pln. Ten rocznik wówczas był osiągalny powyżej 20000pln. Przed zakupem mojej Mazdy, byłem na oględzinach około 10 innych Mazd, z których tylko jedną miałem ochotę zakupić- lecz handlarz nie zszedł z ceny. Teraz nie żałuję, gdyż tydzień po tym kupiłem swoją obecną Mazdę, która jest nadzwyczaj zadbana i posiada oryginalny przebieg. Za dobrego Golfa czy Leona trzeba...
~Roland
F 1.5 16V 88KM 65kW
Ja moją Mazdę kupiłem w sierpniu 2006r. Rocznik 1998. Zapłaciłem 12500pln + rejestracja (ok 1500pln). Za to mam full opcję (ABS, 2 airbagi, klima, elektryka szyb, radio Sony, wpomaganie, centralny zamek). Warto, bo można tym autkiem pojeździć potem jeszcze 10 lat i wiem, że się nie zepsuje. Do tego dochodzi coś czego nie da się przełożyć na pieniądze. To autko ma swój niepowtarzalny kilimat i zadziorność japońskiego samuraja :)
~Carloss
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
ocena dobra . W sumie w tych samych pieniądzach co za Vectre B jest właśnie Mazda 323f . W komfort jazdy naprawde taki sam . No i wkoncu samochód o prawie 4 lata młodszy ! Także naprawde moge polecic auto dla ludzi którzy sobie cenią niezawodność , zadowolnie z jazdy i nie muszą sie martwic czy ich samochód dzisiaj odpali i czy trzeba będzie w tym miesiącu wydać pieniążki na naprawe.
~sakhal@gazeta.pl
F 1.3 16V 73KM 54kW
Nie wydaje mi sie zeby byly drozsze od konkurencji, a tym co to autko oferuje, przewyzsza w wiekszosci konkurencje. No bo nie oszukujmy sie, nikt nie kupuje kompaktow z malymi silniczkami zeby szpanowac wygladem, moca, czy prestizem. Takie auta maja byc tanie w kupnie i utrzymaniu a przy tym niezawodne i relatywnie ladne/praktyczne. Mazda spelnia to zadanie idealnie.
~djdejvidczenko
F 1.8 16V 114KM 84kW
Za swój egzemplarz dałem 5300 zł. Dostałem samochód w bardzo dobrym stanie technicznym poza korozją tylnych nadkoli wszystko gra. Na wyposażeniu klima, 4 airbagi, wielofunkcyjna kierownica, zmieniarka cd, abs, kontrola trakcji, elektryczne 4 szyby, elektryczne lusterka. Sami oceńcie czy warto. Ja uważam, że warto.
~kuba t.
F 1.5 16V 88KM 65kW
tanie, ale nawet tych groszy nie warte, w porównianiu z v70 którym jeżdze to porażka, niby volvo ma drogie częsci, ale co z tego jak się nie psuje (przejechałem nim130 tys.km), jest mocne i mało pali , a mazda.... mazdę to możnna lubić jak się wcześniej polonezem jeździło, koszty eksploatacji wyższe niż w volvo!!!
~grzesiek0905
F 1.5 16V 88KM 65kW
Nie wiem jakie sa ceny i obym jak najpozniej sie dowiedzial, bo narazie to tylko rozrzad, plyny i siwice wymienilem w maździe no i jeszcze ten pasek pod pokrywa zaworow, ale mysle ze jest nie drogo skoro za ten pasek z wymiana zaplacilem 90zl a za wymiane kompletnego rozrzadu cos kolo 550zl.
~mat
F 1.6 16V 98KM 72kW
Za 9 letnią BJ dałem 13,5 tyś. Za taką cenę miałbym starszego VW, a wyposażenie Madzi dużo lepsze. Jak na razie niezawodne, ale trzeba o to zadbać. Wiadomo, jak się kupuję auto używane to trzeba wszystkie podstawowe elementy powymieniać (rozrząd, olej, płyny, filtry, itd.)
Mazda 323 VI F