Lista ocen Mazda 6 I (49)

~Patryczek
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
Piękny, przestronny, dynamiczny, komfortowy. Samochód zarówno dla rodzin jak i kawalerów. Przy dbaniu, na bieżąco wymianie płynów, pilnowania karoserii, nie jeżdżeniu po dziurach i kałużach ;) samochód odwdzięczy się długim latami bezawaryjnej, satysfakcjonującej jazdy.
~luk
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
Zacznę od tego że szukałem tego samochodu dość długo, ale dlatego że miałem ograniczony budżet (12-15,000zł) i w tych kwotach trafiałem na buble, gdzie często rdza rzucała się w oczy. Ale dorzuciłem trochę grosza i później zacząłem szukać po ogłoszeniach w cenach 16000-20000zł i dopiero zaczęły się zadbane, nie zardzewiałe egzemplarze. W dodatku już w wersjach lift, gdzie dopiero jak zobaczyłem środek lifta to zupełnie jak w innym samochodzie....
~FistOi!
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
Ogolnie gdyby nie zasrana rdza to nie wiedzialbym co to znaczy zrobic cos przy aucie ona prowadzila do wszystkich \"usterek\" zwiazanych z nieodbijaniem zaciskow. Ale kupic gumki za 20zl przesmarowac prowadnice i problemu nie ma wiec nie wiem czy to az taka wielka tragedia a Volvo Audi i inne maja te same problemy.
~PanPan
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
Bardzo dobre auto, daje frajdę z jazdy, duży komfort w długich trasach, no i rewelacyjne audio.
~beliarus
Hatchback 2.3 MZR 166KM 122kW
Świetna sylwetka chociaż po lifcie jest lepiej. Dużo miejsca i świetny silnik na LPG. Spalanie nie jest najmniejsze ale przynajmniej nie wlokę się za Tico z przyczepką :)
~Mazda 6
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
Samochodzik jest naprawde świetny. Mocny, wygodny, ładny i świetnie wyposażony!
~Aquarius
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
Mimo poważnej usterki cała reszta jak dla mnie bez zarzutu, tak się powinno robić samochody ;)
4,1
~LethalPwnager
Sedan 2.3 MZR 166KM 122kW
Duże, przestronne i wygodne auto, niezła jakość, ale ma też swoje minusy - np bardzo duży promień skrętu, odklejająca się podsufitka.
~piotr_szp
Hatchback 2.3 MZR 166KM 122kW
Polecam, autko fajne, dużo i rodzinne ;) ( 2,3l można pojeździć). Fanom marki nie trzeba przedstawiać walorów auta, a każdy nowy nabywca będzie bardzo zadowolony.
4,1
~slawek.wie@wp.pl
Hatchback 2.3 MZR 166KM 122kW
zawsze chciałem kupić mazde 6 - nieprzeciętny wygląd i pierwsze miejsce pod względem niezawodności ale jestem trochę rozczarowany tym autem