Lista ocen Mazda 6 II Kombi (53) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Mam 184 cm i nie mam żadnych problemów na długość ani na szerokość. Z tyłu dwójka dzieci ma bardzo dużo miejsca. Wsiadanie do samochodu też jest wygodne choć Mazda 5 była pod tym względem lepsza. Jedną z rzeczy, która zdecydowała o zakupie tego samochodu był duży bagażnik, bo żonie na wakacjach przydaje się wszystko. Bagażnik jest duży, z niskim progiem i ustawny. Dokupiłem w salonie wykładzinę gumową do bagażnika i teraz nic się nie ślizga i...
~MM
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Tylko Mondeo jest nieco większe wg podanych wymiarów. W środku bardzo dużo miejsca, także dla tylnych pasażerów. Już nie muszę przesuwać do przodu swojego fotela jak wsiada ktoś słusznego wzrostu za mną. Bagażnik w kombi bardzo duży z szerokim rozstawem co jest dla mnie ważniejsze niż jego długość. Bardzo dobre materiały wykończenia i doskonałe ich spasowanie, ładny design całość może być wzorem dla innych firm
~Tryq
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Szczerze to chyba jedynie w kombi wsiadając czy wysiadając na tylne siedzenia nie uderzyłem się w głowę. Poza tym pasażerowie powyżej 180 cm nie dotykają głowami podsufitki jak to się dzieje w modelach sedan czy hatchback nowej 6. Miejsca na nogi z przodu jak i z tyłu wystarczająco.
~rabin
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Duże wnętrze, w którym bez problemu mieszczą się 4, a jeśli potrzeba to i 5 osób z bagażem. Siedziałem zarówno z przodu jak i z tyłu w autach większych i bardziej luksusowych (np. bmw 5) i mam wrażenie, że w mojej 6 jest więcej miejsca.
~majdanm
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
miejsca pod dostatkiem. mam 183 i zona ktora siedzi czasem za mna mowi ze jej wygodnie. w przodu nic dodac nic ujac. podlokietnik w sam raz do mojego wzrostu, nad glowa duzo miejsca i na nogi tez. ogolnie auto wydaje sie byc bardzo szerokie.
~chrissjakob@onet.eu
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Nie należę do istot małych. Z tyłu i z przodu jak na samochód klasy średniej, ful miejsca. Nie podrózowałem jako 3 pasażer na tylnej kanapie, wiec nie będę sie wypowiadał. Jak ktoś potrzebuje bardzo dużo miejsca z tyłu - to polecam autobus
~gOOmi
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Miejsca jest wystarczająco na każdym z miejsc. Fotel kierowcy po 200kkm przebiegu jest już nieco wysiedziany, podparcie lędźwiowe nieco opadło. Przydałaby się alcantara zamiast zwykłej skóry.
~Mario
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Zmiana samochodu była podyktowana potrzebą większej powierzchni. Wraz z większą rodziną większa ilość rzeczy musi się zmieścić w aucie. I tutaj jest rewelacja. Naprawdę super rodzinny samochód.
~Stef_K
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Z przodu dobrze - porównywalnie jak w tej klasie za to z tyłu SZOK - miejsca dwa razy więcej niż się spodziewalem, tylna kanapa wygodna i miejsca na nogi jak w s-klasie
Dziennik kosztów dla Mazda 6 II Kombi
9,2
10,5
~Piotr
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Bardzo wygodne fotele kierowcy i pasażera, tylna kanapa przestronna. Wygląd tapicerki nie jest powalający na kolana ale w uzytkowaniu sprawdza się nadzwyczaj dobrze
Mazda 6 II Kombi